2733
2739
عنوان

بنظرتون این قیمتی که گفته خوبه؟

277 بازدید | 13 پست

بچه ها وکیل برای طلاق و مهریه میخوام بگیرم

میگه ۴۰ میلیون میکیره بعلاوه هرچقدر مهریرو باونه زنده کنه ۸ درصدم ازون بر میداره ،خوبه بنظرتون ؟ 

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه مهریه حقت نیست؟

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2728

وقتی شوهرت چیزی نداشته باشه وکیل از کجا میخاد مهریه بگیره .  شوهرت فردا بیاد بگه کارگره  عزیزم مکه مهریه میتونی بگیری از این فرد . مهریه  زمانی خوبه که طرف چیزی نداره اما مهریه ات هزار سکه  شوهرت ی قرون نداره از کجا مهریه میخاد  وصول بشه

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2740
وقتی شوهرت چیزی نداشته باشه وکیل از کجا میخاد مهریه بگیره .  شوهرت فردا بیاد بگه کارگره  ع ...

نمیدونم گفت میتونه

بعدم طلاقمو بگیره

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
نمیدونم گفت میتونه بعدم طلاقمو بگیره

عزیزم  سوال کردم شوهرت چی داره جواب ندادی .  اصلا خودت ۴۰ میلیون داری به وکیل.  بدی . وکیل اول میگه این کار و میکنم اون کار و میکنم بعد که  وکیل ات شد هیچ غلطی نمیکنه . فقط این و بدون شوهر تو فست فودی داره یعنی هیچ   سالی سکه  برات بزنه قاضی .   احتمال زیادم خونه و ماشینم نداره .  داشته باشه هم از اون خونه و ماشین  چیزی به تو تعلق نمیگیره . مهریه  زمانی پشتوانه اس که شوهرت پول و پله داشته باشه 

حالا ۴۰‌تومن داری بدیش؟ 

شوهرش تو فست فودی کار میکنه .   از این آدم مهریه در میشه گاهی  ی تاپیک های آدم میبینه  دو تا شاخ در میاد . من خواهرم جدا شد شوهرش سوپر مارکت  داشت کوفت هم نتونست بگیره.   ی پول الکی هم به وکیل دادیم .. 

این حالا ب کنار ب نظرم ۴۰ تومن زیادیه

مطمئن باش ۴۰ تومان نداره بابا . خواهر من ۸ تومان داد به وکیل  اسفند جدا شد ۶ ماه طول کشید