2733
2739
عنوان

من همونم که میخواستم چادر نپوشم

281 بازدید | 24 پست

با همسرم قهر بودیم سر اینکه من نمیخوام چادر دیگه بپوشم.از مجردی میپوشیدم الان نمیخوام.به هفته قهر بود آخر سر ازم قول گرفت هر جا رفتم بپوشم آخه من هر جا با ماشین میرفتم نمیپوشیدم.گفت باید بپوشی دیروز رفتم پارچه فروشی گفت چرا نپوشیدی اما تو خونه چیزی نگفت امروزم نپوشیدم .بعد بهم میگه بدقولی  میزنی زیرش و اعتماد ندارم بهت.درحالی که خودش هر جور لباس می پوشه از تیشرت گرفته تا هر مدل لباس .ومن هیچی نمیگم خودش اینیستا داره نمیزاره نصب کنم .شلوار لی نخر پارچه ای بخر.تنها بیرون نرو.حالا من چه جوری تو لباس پوشیدن دخالت کنم مثلا بگم شلوار لی  نخر یا تیشرت نپوش راهنمایی کنین ولی توهین نکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

این کار تلافی لازم نداره 

این ادم هم درست نمیشه پس یه فکر دیگه بکن

رسما داره دخالت میکنه 

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙

اگه تو بگی هم شدی یکی مثل اون 

بگو چطور من به تو اعتماد دارم هر چی میخوای میپوشی هر برنامه ای میخوای نصب میکنی تو هم سعی کن به من اعتماد کنی

اون چادرم یه بار برای همیشه بزار کنار اینجوری شل کن سفت کن دربیاری ایشون بی خیال نمیشه

مجردم بودی نیپوشیدی باز حق نداره بهت بگه بپوش شاید اونموقع دوست داشتی الان بدت میاد شاید اونموقع اعتقاد داشتی الان نداری .وقتی خودش ازاده به چه حقی تورو محدود میکنه .بگو باشه میپوشم ولی توهم عبا بپوش

اگه ادمیزاد خودش نتونه حقشو بگیره ،از آهش هم کار خاصی برنمیاد😉🙃
2706