2733
2739

خوشبختی همینه وقتی خونه مادرت دعوتی  و بوی قرمه سبزی مادر پز همه جارو گفته دعای پر خیر و برکت زیارت عاشورا رو باز میکنی و به نیت همه عزیزان میخونی توی این تایم انرژی زمین خیلی بالاست سعی کنید دعا بخونید و عبادت کنید💖

هم اکنون عشق الهی به کامل ترین کار خود مشغول است 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی پیام از طرف کسی ک دوسش دارم لطفا دعام کنید  

فرق منی که؛ سوم راهنمایی جغرافیا رو 20 شدم با رفیقم که 10 شد اینه که من میدونم نیوزلند کجای کره ی زمینه، و اون الان اونجاست! :/

لطفا اول برای تعجیل در فرج آقا بعد عاقبت بخیری و موفقیتم دعا کنید😍❤

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️

برا خونه دارشدنم دعا کنید.الهی حاجتروا شید

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738

اسمم پریسا

لطفا برای حل شدن مشکلم دعا کن

اللهم عجل لولیک الفرج ...الهی و ربی من لی غیرک... خدا جونم منو به آرزوهای دلم برسون لطفاً... با دستهای خودت راه زندگی مو هموار کن... باز میشه این در صبح میشه این شب به امید خدا... برای دلم و بی‌قراری هایش والعصر می‌خوانم و تکرار میکنم تواصعوا بالصبر و تواصعوا بالصبر و تواصعوا بالصبر