2737
2734
عنوان

راسته که میگن بچه پسر باشه حالت تهوع کمتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1416 بازدید | 109 پست

من اوایل خوب بودم فقط یه تهوع جزئی داشتم اما ۸ هفته بودم کرونا گرفتم تا نزدیک یه ماه خیلی تهوع استفراغ داشتم اما بعدش دیگه کلا اوکی شدم فقط از مرغ بدم میاد البته کسی درست کنه میخورم فقط خودم نمیتونم درست کنم 

بچم پسره

🥰😍😍😉🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمی‌دونم ولی من پرسیدم جنسیت چیه گفت به پسر میخوره

اها ، ب منم همینطور گفت ولی دل نبستم وایسادم انومالی کامل مشخص بشه 😍

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...

اسی میگن تست جوش شیرین درسته انجام بده ببین چی درمیاد

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2738
صبح که از خواب پا میشی. یه چیزی شبیه توپ کجای شکمت هست ؟

خانومی برا من سمت راستمه ربطی به جنسیت داره ؟😕

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
چ جوریه

سرچ کن توضیح دادن من امتحان نکردم دخارخالم اینا میگفتن برا ما که درست بود 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2706