2737
2739
عنوان

داغونم 😔😔😔

195 بازدید | 7 پست

هفته پیش تو۲۱ هفته مجبور به سقط درمانی/زایمان طبیعی شدم از اون روز همسرم انگار که افسردگی گرفته نه سمتم میاد نه محبتی نه حرفی منم داغونم دوروزه بجز آب هیچی نخوردم و فقط گریه میکنم غصه ام بیشتر از بی محبتی همسرمه تا داغ از دست دادن بچم .دلم میخواد برم جایی که کسی نباشه ولی جایی رو ندارم که برم  دیوارهای خونه دارن میخورنم😔😔😔

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الهی قربونت برم عزیز دلم. حق داری احساست رو درک میکنم.... اما دنیا که به اخر نرسیده.... انشالا چند م ...

من از بی محلی همسرم و اینکه شرایط روحی و جسمی من رو درک نمیکنه ناراحتم بیشتر

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
کم کم خوب میشید دوتاییتون بالاخره داغ فرزند سخته خدا خو دش صبر بده وبه زودی براتون جبران کنه ودل دو ...

انقدر بی محبته و بابت این بی محبتی های سال هاست  روحم آرامش نداره دلم میخواد جدا بشم ولی دلم برای پسرم میسوزه 

انقدر بی محبته و بابت این بی محبتی های سال هاست  روحم آرامش نداره دلم میخواد جدا بشم ولی دلم بر ...

ان شاالله که خداوند مهر ومحبتتون را زیاد کنه وقتی باهم خوبید یه جوری که باب دعوا باز نشه باهاش صحبت کن بگو احتیاج به محبت بیشتری داری 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
ان شاالله که خداوند مهر ومحبتتون را زیاد کنه وقتی باهم خوبید یه جوری که باب دعوا باز نشه باهاش صحبت ...

ممنون عزیزم ولی بارها بهش با زبون خوش گفتم فقط نگاه می‌کنه فکر می‌کنه چون خونه و غذا و بقیه چیزا به راهه پس زندگی خوبی داریم 

2738