2777
2789
عنوان

یه خواهری دارم دو سال بزرگتره دو تا بچه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2560 بازدید | 133 پست
خب عزیزم راست میگه اون الان به آرامش احتیاج داره که به درساش برسه .خونه پدر و مادر رفتن وقتی بچه مجر ...

دروغ چرا منو زندادشم که اونم یه پسر داشت زیاد میرفتیم

اوکی پس حق با اونه مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه خواهر کوچیک دارم دانش اموز میگه نیایید اینجا بچت سرو صدا میکنه من درس دارم میگم پس اونا که چن ...

میتونی بچه هاتو پیش شوهرت بزاری تا مزاحم درس خاهرت نشی والا بنظرم خاهرت حق داره بدش بیاد چون شما و بچه هات مزاحم درس و آرامشش میشی 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
منم یه خواهر کوچیک دارم دانش اموز میگه نیایید اینجا بچت سرو صدا میکنه من درس دارم میگم پس اونا که چن ...

بچه باادم بزرگ فرق میکنه.....من برادارم بزرگن دیگه سروصدانمیکنن.....مثل بچه هانیستن که هی سروصدا هی اومدن تواتاق هی دست زدن به وسایل......خب شماهم درک کن.....چرامغلطه میکنی؟؟....کسی هم نگفت خونه باباتوهم نیست ولی بابرنامه وکم برو.....شما بازخونه خودت هست اگه چیزی بشه بری خونه خودت.....خواهرت وقتی مشکل پیش بیاد مثل همین بچه توکجابره؟؟......ودراخرهم یه مثال دیگه هم بزنم....دوستم برادرش کوچیک بود هی مزاحم درس خوندن این بود...مادرش سرگرمش میکرد یامیبردش پارک......معمولا اونایی چندتاخواهروبرادرن مراعات همومیکنن ...

یک عدد  دهه ۷۰ هستم و شوهرم کردم و شاخ غول شکستم 🤣🤣🤣والا دهه ۶۰ بیشتر شوهر کردن واسشون مهمه ...

من هشتادیم و باردارم😐

فک کنم من شاخ اژدها شکستم😂

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
اصلا مراعاتشو نکنه. حامله است دیوانه که نیست؟ عقلشو که از دست نداده؟ باید بفهمه چی میگه. مگه واسه ...

من نظرم رو ب تو دادم آیا؟

چرا دخالت می کنی

من نظرم رو برای توو ننوشتم عزیزم🙂😍

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

اسی امیدوارم ناراحت نشی خواهرت بیش از حد لوس و خودخواهه ..چرا باید تو مراعاتشو کنی ؟؟مگه تو رفتی خونشون؟؟ اون اومده خونتون  حالا میخواد باعثم بشه بقیه افرادخونه عادت های روزمرشونو بخاطر حضور شکوهمند خانم متوقف کنن؟؟یا بهشم هیچی نگن چون حالا هنر کرده حاملس؟

بیخیال بابا قشنگ حالشو بگیر تا حدشو بدونه اون خونه خودشو داره ولی اونجا دقیقا منزل شماست ..بنظرم خیلی واضح داره بهت حسودی میکنه هم از حرف ترشیده اش مشخصه ..هم از اینکه نمیزاره ورزش کنید چون خودش نمیتونه میخواد شماهم نکنید... و دیده شده خیلی وقتا  برخی خانمای متاهل به خانمای مجرد حسودیشون میشه بخاطر همینه این تیکه هارو میندازن

نمیدونم ،شوهرش یبار به خواهر بزرگترم زنگ زده گفته بیاین ببرین اینو اخلاقامون بهم نمیخوره از هیچ لحاظ ...

خب بگو تو ازدواج کردی بازم اینجایی با من چه فرقی داری؟ بگو میخوام ازدواج موفق کنم عجله هم ندارم فعلا تو برنامم تحصیل و ورزش و زندگی کردن هستش

والا کاش خواهر من بیاد و بره میخواد ۵ ماه بمونه،هر بار ۱۰ روز میمونه به زور میره، نمیدونم چه مشکلی د ...

هم فضوله هم حسود میخواد ببینه تو داری چیکار میکنی تو این مدتی ک اون سرش ب شوهرو بچه داری گرمه ..ببینه داری پیشرفتی میکنی؟؟درسی میخونی؟؟ورزشی میکنی؟ واسه اینه گلم 

دروغ چرا منو زندادشم که اونم یه پسر داشت زیاد میرفتیم اوکی پس حق با اونه مرسی

دمت گرم خیلی خوشم اومد ازت ‌..ک اینقدر بادرک و منطقی بودی ک پذیرفتی ..خیلیا مثل تو نیسن خیلیااااا ... باید قدر ادمای منطقی مث تو رو دونست 

برای چی باید مراعات آدم بی شخصیت رو کرد .حامله هست مشاعرشو که از دست نداده 

باشه گلم من نظرم رو گفتم😘🙂🙂

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
2801