2737
2734

یه خواهری دارمیدونه بچه داره یکیشو حامله هست،حالا میگه پنج ماه خونتون میمونم یعنی خونه مامانم منم مجرد هستم،هر روز یه ساعت ورزش با آهنگ میکنم و میرقصم از وقتی اومده نمیذاره،حتی نمیذاره با مامانم برم پیاده روی،هر ثانیه هم بهم میگه ترشیده ۳۱ سال دارم خواستگار دارم ولی فعلا اونی که میخوام نیومده خواستگاریم خدا به خیر  کنه،اونقد بد اخلاقه😑

یکم مراعاتشو بکن 

شما کاری ب جز پیاده روی نداری؟

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوتا شکم زایده هنر کرده مثلا

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

طبق استاندارد همه جای دنیا شما تواین سن حق داری و باید مستقل زندگی کنی اما خوب اینجا ایرانه و تا لحظه نود سالگی پدرمادرا و بچه های مجرد تحت فشار عرف و اقتصاد که هر دوکاملا عقب مونده هستن  بااااید کنار هم بمونن و تبعاتش رو از نظر عصبی تحمل کنن 

حداقل پیاده روی رو خودت برو چکار به مادرت داری

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738

بابا بین خواهر ها از این دعوا ها خیلی هست 

واقعا اومدی اینارو اینجا میگی !

با۳۱سال سن نمیدونی بین خواهر بردار 

دو‌تا خواهر 

دو تا برادر همیشه دعوا هست دیگه ج

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

دیگه متاسفانه شوهر کردن و زاییدن برا بعضیا افتخاره

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
من  خارج بودم جدا زندگی میکردم😑حالا ایرانه

خوب پس پیاده روی رو خودت برو رقص رو تو اتاقت انجام بده و کمتر درگیر جنگ اعصاب بشو تا بگذره

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
چرا دانشجوی ترم اخرم

شما یه مقدار درستو بخون عزیزم 

بعد تنهایی برو پیاده روی 

کاری ب مامانت نداشته باش 

می دونم سخته اما خب عادت می کنی

مواقعی ک خواهرت خوابه شما و مادرت برو پیاده روی و عشق و حال🌸😍

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
2706