2737
2734
عنوان

کسی از شر ساس رهایی یافته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 32 پست

متاسفانه ماهم درگیرش بودیم تنها راهی ک نابودشون کرد قرص برنج بود ما با ۳۰۰تومن قرص خریدیم گذاشتیم تو خونه همه جارو کیپ کردیم حتی چا فاضلاب  

۳ روز رفتیم مسافرت برگشتیم دیگه جنازه و تخم هارو میدیدیم فقط 

بابا اینا دبگه کی ان؟ ساس بدنو تیکه تبکه میکنه از زخم و خارش اخه....خدا صبرت بده من دوماه داشتم روان ...

به خدا حلالشون نمیکنم مخصوصا شوهرمو ک حالا سم ک میزنم خونه میاد دعوا ک چرا همه جارو کردی سم اینا 😭

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه ماهم درگیرش بودیم تنها راهی ک نابودشون کرد قرص برنج بود ما با ۳۰۰تومن قرص خریدیم گذاشتیم تو ...

قرص برنج رو باید خیس کرد گذاشت ؟ خیلی خطرناکه شنیدم 

جایی ندارم برم تنها جا همین خونه مادرشوهرمه ک برم دوباره میان دیگ 

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
متاسفانه ماهم درگیرش بودیم تنها راهی ک نابودشون کرد قرص برنج بود ما با ۳۰۰تومن قرص خریدیم گذاشتیم تو ...

قرص برنج رو بزارم توی لحاف تشکا میمیرن ؟ مرکز شون لخاف تشکاس شبا ک میخابیم حمله میکنن بهمون

2728
قرص برنج رو باید خیس کرد گذاشت ؟ خیلی خطرناکه شنیدم  جایی ندارم برم تنها جا همین خونه مادرشوهر ...

عزیزم باید ازریشه قطع بشه دوباره باز میاد ببین ازکجا میان اونجا سم بزن 

عزیزم باید ازریشه قطع بشه دوباره باز میاد ببین ازکجا میان اونجا سم بزن 

خونه مادرشوهم اینا پره وقتی ام میگم چون با بدن اونا کاری ندارن میگن نه ما نداریم 

عزیزم خیلی خطرناکه مخصوصا بچه کوچیک داری

اره شنیدم خطرناکه پیش چیکار کنم اخه ای خدا😭😭

2738
قرص برنج رو باید خیس کرد گذاشت ؟ خیلی خطرناکه شنیدم  جایی ندارم برم تنها جا همین خونه مادرشوهر ...

حتما باید هر دوخونه قرص بزارید وگرنه بازم منتقل میشه 

نه نیاز به خیس کردن نیست 

بزار تو بشقابهای یکبار مصرف تو تمام سوراخ سنبه ها بزارید تمام لباسها و رخت خوابهارو بریزید بیرون  

این قرص به صورت گاز هست  ینی گازش نابودشون میکنه تمام سوراخ هارو بگیرید به همسایه ها نفوذ نکنه ی موقع  دریچه کولر فاضلاب پنجره در و ...هما باید کیپ شه 

هر ۲ متر یه دونه قرص بزار 

۴  ۳ روز برید مسافرت  برگشتنی اول پنجره هارو باز کنید هوا بیاد  بو بره بعد برید داخل 

حواستون باشه چیزی جا نمونه از قرص ها 

حتما همه رو بشمارید 

این تنها راه نابودیشونه

ساس توی درزها میره شکاف چوبها مبلها و خیلی زیاد تخم ریزی میکنن و اگه جلوی تغذیه شون که خون هست گرفته بشه میمیرند کامل سم بزنید و دو هفته بعد تمدید کنید تا تخمهاشون هم از بین بره. سم ساس به صورت پودر هست بخرید با آب رقیق کنید و با حوصله توی آب پاش همه جا بپاشید

حتما باید هر دوخونه قرص بزارید وگرنه بازم منتقل میشه  نه نیاز به خیس کردن نیست  بزار تو ...

باشه ممنون عزیزم تو بد شرایطی ام دعا کنین اینا نابود شن یا کلا برن از پیش ما به خدا حالم خیلی بده 

درک نمیکنن خانواده شوهرمم 

خوب چی میشه اجازه بدن اونجاهم بزنید  یه جا برید مهمونی یامسافرت

عزیزم دعام کن خواهش میکنم

باشه ممنون عزیزم تو بد شرایطی ام دعا کنین اینا نابود شن یا کلا برن از پیش ما به خدا حالم خیلی بده&nb ...

نگران نباش این کاری ک گفتم تضمینیه 

خونه پدری منم پر بود 

اگر بعد از مدت دوباره یکی حتی دیدی  از اول همینکارو تکرار کن 

۲بار انجام بدی دیگه نابوده کامل

ساس توی درزها میره شکاف چوبها مبلها و خیلی زیاد تخم ریزی میکنن و اگه جلوی تغذیه شون که خون هست گرفته ...

از این پودریا خودم گاهی میگیرم میزنم میمیرن بعد دوباره از خونه ی خراب شده مادرشوهرم میاریم دوباره 

خیسش کنم پس بزنم به همه جا اره ؟ من همینجوری مودرشو میزدم 

لای لحاف تشکامون هستن 

خیس کنم بزنم لای لحاف تشکا 

2706