2410
2553
عنوان

کسی از شر ساس رهایی یافته ؟

442 بازدید | 32 پست

لطفا بگید چیکار کردید خواهش میکنم

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
ساس تو چوب؟

برا ما میرن لای رختخابامون هزار دفعه شستمشون تا حالا 

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مطمئنی ساسه؟؟

از پارسال هستن هی سم میزنیم یه ماه نیستن دوباره پیداشون میشه به خدا خسته شدم به خدا 

ببین من تجربشو داشتم. هیییییچ چی کارسازنیست به جز سمپاشی منزل. باید لز خونه بربن بیرون بیان براتون سمپاشی کنند. ما رفتیم اپارتمان خاله ام که کسی توش ساکن نیست چون مبترسیدین بریم خونه مامانامون ساس رو باخودمون ببرین اونا رو هم بیچاره کنیم. 

بايد سم پاشي بشه  خونه قديميه؟؟؟

ن خونه ی ما تازه ساخته 

بغل دستمون ک خونه مادرشوهرمه خونشون پره مام از اونجا میاد 

وقتی ام میگم بهشون ثبول نمیکنن میگن نه ما نداریم 

راه چاره من چیه به خدا خسته شدم

2714
ببین من تجربشو داشتم. هیییییچ چی کارسازنیست به جز سمپاشی منزل. باید لز خونه بربن بیرون بیان براتون س ...

شوهر من قبول نداره چون با اون کاری ندارن میگه هیچی نیست و فلان 

خودم میرم از بیرون سم میزنم یه مدت نیستن دوباره پیداشون میشه به خدا خسته شدم روانی شدم از دست اینا

هردوخونه سمپاشی میخواد  فایده نداره  ماهم از خونه همسایه گرفتیم رفتم خونشون واسه خیاطی ا ...

بابا قبول نمیکنن پیرهای نفهم 

میگن نه ما نداریم خونه ی خودتون داره 

ای خدا من چیکار کنم 

پس خدا بهت صبر بده با اين چيزايي كه ميگي

دارم دیونه میشم چیکار کنم همه جای بدن منو بچم پر از نیشه 

بابا قبول نمیکنن پیرهای نفهم  میگن نه ما نداریم خونه ی خودتون داره  ای خدا من چیکار کنم& ...

بابا اینا دبگه کی ان؟ ساس بدنو تیکه تبکه میکنه از زخم و خارش اخه....خدا صبرت بده من دوماه داشتم روانی شدم 

بابا اینا دبگه کی ان؟ ساس بدنو تیکه تبکه میکنه از زخم و خارش اخه....خدا صبرت بده من دوماه داشتم روان ...

دعایی چیزی سراغ ندارید بخونم خود به خود بره به خدا یه مدت ک نیستن خوشحالم بعد ک نیش میبینم میشینم گریه میکنم 

2706