2733
2734

من دوسه ماه پیش کرونای شدید گرفتم بستریم شدم الان دوهفته س موهام بشدت میریزه باورتون نمیشه گوله گوله مو درمیاد از سرم کچل شدم  بنظرتون بخاطر کروناس؟

درمانش چیه زینک و بیوتینم میخوردم ولی با این حال اینجوری شده خیلی ناراحتم😢

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دو ماهه درگیر ریزش شدید مو هستم آمپول بیوتین و دکسپنتانول به علاوه قرص مولتی ویتامین و آهن که تجویز دکتر هست رو هم مصرف کردم بعد از واکسن این طوری شدم یعنی ریزش داشتم شدت گرفت.

اصلا هم داروها تاثیری نداشته.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
منم گرفتم. دو ماهی طول کشید خودش خوب شد بدون هیچ کاری تو کف خونه کلا موهای من بود

دقیقا تمام زندگی مو منه اصلا وحشتناکه

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
منم دو ماهه درگیر ریزش شدید مو هستم آمپول بیوتین و دکسپنتانول به علاوه قرص مولتی ویتامین و آهن که تج ...

اتفاقا من سه هفته پیش واکسنم زدم به اون خاطره؟

2738
بله منم این مشکل رو داشتم و دو ماه اهمیت ندادم و زینک خوردم گفتم اوکی میشه.تا مرز کچلی رفتم. بعدش ک ...

واقعا؟

چه قرصی داد

پارسال دکتر پوست و مو میرفتم همین داروهایی ک همع داروخانه دادن دهد شامپو هم معمولی میترسم باز برم تاثید نداشته باشه

قرصhair&skin&nailsامریکاییش عالیه ، ولی خودسرانه مصرف نکنین ، بگین دکتر صلاح دونست تجویز کنه، من قبلا یه دوره مصرف کردم ، ارایشگاه میگفت چیکار کردی کف سرت کلی مو درمیاد

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
منم دو ماهه درگیر ریزش شدید مو هستم آمپول بیوتین و دکسپنتانول به علاوه قرص مولتی ویتامین و آهن که تج ...

گلم پیامتونو الان دیدم داروها تاثیر نداشتن اصلا؟

منم رفتم دکتر همینارو داده بهم پس چه کنیم اگه تاثیر ندارن

2706