2737
2734

گروه کلاسی مون رو واسه ازمایشگاه تقسیم بر پنج کردن کلا شدیم پنج گروه بعد من با یه اکیپ مختلط افتادم خیلی به هم نزدیکن و کلا شوخی و خنده که من اصلا تو این خط ها نیستم و تنها یه گوشه نشستم خیلی دارم اذیت میشم میخوام برم طرفشون از طرفی اصلا با ارزش های منی ک مذهبی هستم همخوانی ندارن چیکار کنم؟ 

صبح خیزی و سلامت طلبی چون حافظ   هر چه کردم همه از دولت قرآن کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به استاد بگو گروهت عوض کنه یا با بچه های گروه دیگه صحبت کن ببین میتونی جا ب جا بشی 

نمیدونم والا  اخه میگم شاید مشکل از منه ک نمیتونم ارتباط بگیرم

2731
توام شاد باش همرنگشون باش اما مواظب باش از راه بدر نشی  این زمونه اگه نگی نخندی روت عیب میذارن

چکار کنم ینی؟ 

توام شاد باش همرنگشون باش اما مواظب باش از راه بدر نشی  این زمونه اگه نگی نخندی روت عیب میذارن

بستگی ب شخصیت ادما داره من خودم ادمی هستم ک خیلی زود همرنگ جماعت میشم اما اگه ببینم اعقایدشون خیلی با من فرق داره یا تو جمعشون احساس راحتی نکنم حتما اون جمع رو ترک میکنم  

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
بستگی ب شخصیت ادما داره من خودم ادمی هستم ک خیلی زود همرنگ جماعت میشم اما اگه ببینم اعقایدشون خیلی ب ...

اخه من اصولا تنهام  چیکار کنم؟  خیلی حس بدیه. اصلا عقایدم رو هم مسخره میکنن میگم اگه یه وقت نرم تو جمعشون چی میگن؟ 

2738
بستگی ب شخصیت ادما داره من خودم ادمی هستم ک خیلی زود همرنگ جماعت میشم اما اگه ببینم اعقایدشون خیلی ب ...

دقیقا همین منظورمه 

اگه مواظب نباشی یهو چشم باز میکنی میبینی افتادی تو چاه

اخه من اصولا تنهام  چیکار کنم؟  خیلی حس بدیه. اصلا عقایدم رو هم مسخره میکنن میگم اگه یه وق ...

چون ساکتی و مذهبی هستی فکر خوبی ندارن ب نظرم اگه میتونی تحملشون کنی برو تو جمعشون خیلی ساکت نباش،معمولی باش باهاشون تعامل داشته باش به هر حال اونا شخصیت شما رو نمیشناسن شاید از شخصیت شما خوششون امد و نظرتون راجب هم عوض شد 

دقیقا همین منظورمه  اگه مواظب نباشی یهو چشم باز میکنی میبینی افتادی تو چاه

ن من کلا با ارتباط با پسرا مشکلی ندارم به شرطی ک محدودیت ها رعایت بشه ینی بحث دیگه خیلی غیر درسی نشه یا منثلا به اسم صدام نکنن چون اینا به اسم هم رو صدا میکنن 

چون ساکتی و مذهبی هستی فکر خوبی ندارن ب نظرم اگه میتونی تحملشون کنی برو تو جمعشون خیلی ساکت نباش،معم ...

چندین ساله همکلاسی هستیم ولی تو جمع اینا ک میشه اصلا اعتماد ب نفس ندارم نمیدونم چرا

چندین ساله همکلاسی هستیم ولی تو جمع اینا ک میشه اصلا اعتماد ب نفس ندارم نمیدونم چرا

چون تو جمعشون نبودی . طبیعیه منم باشم تو جمع جدید هرچند ک برام آشنا باشن اما خب ادم معذب میشه . ب نظرم تو گروه بمون تجربه خوبی برات میشه شاید کمک بشه اعتماد به نفس ت بالا بره 

چون تو جمعشون نبودی . طبیعیه منم باشم تو جمع جدید هرچند ک برام آشنا باشن اما خب ادم معذب میشه . ب نظ ...

ممنون. اره با همه سختیش تصمیم دارم تو گروه بمونم.