2733
2739

مانتو شلوار با روسری

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میتونی مانتو بلند با ساپورت هم بپوشی

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑

ببین خانم های مسلمان اون کشور چجوری میپوشن

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2738

اگه الان میخوای بری کلاه و کاپشن یا پالتو

اگه فصل گرم دسمال سر

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

زمستون بود تقریبا واسه کار رفتیم،پالتو و شلوار جین و کلاه،یبار دیگه مسافرت رفتیم حجابم در حد همینجا بود

|سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍

تا حالا نرفتم ولی ی شغل خوب پیدا کردم درآمدش از درآمد فعلی خیلی بهتره ب مامانم میگم دعا کن برام اینجور بشه جتما حتما من تا حالا مشهد نرفتم با هواپیما ببرمت مشهد میکه باشه کلی نذر کرده میگم بعد وضعیتم بهتر شد میریم ترکیه ای چیزی میگه از الان بگم حجاب میگیرم ااا گفتم باشه من آزاد تو باحجاب میکه میری از امام رضا درخواست کنی بری ترکیه بعد بی حجاب بشی😁😁😁ولی درکل حجاب نمیگیرم اگ برم 

2706