2737
2739

ی وام ۱۵ میلیونی ۴ درصد بهم میدن ولی باید مدرکم رو از ی جای معتبر ببرم ک میگه ۸۰۰ هزاز میگرم ازت ولی میتونی تو هرجای دنیا ک بخوای مغازه و تولیدی بزنی برا خودت بعدشم من خودم الان دارم درس میخونم ک فوق دیپلم رشته طراحی و دوخت رو بگیرم بنظر شما ارزش داره وام رو بگیرم البت ی مدرک خوبم بهم میدن

آره ۴درصد خیلی خوبه اگ نمیخوایش بدش من😂

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂😂😂پس خوبه میگرمش

آره عزیزم

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
نفهمیدم اصلا یعنی چی ...مدرک و وام ..واسه ۱۵ تومن وام‌نگیری بهتره از نظر من۸

۱۵ میلیون وام ۴ درصد بهم میدن ولی باید ۸۰۰ هزار بدم مدرک بهم بدن تا این ۱۵ میلیونو بهم بدن

۱۵ میلیون وام ۴ درصد بهم میدن ولی باید ۸۰۰ هزار بدم مدرک بهم بدن تا این ۱۵ میلیونو بهم بدن

نمیتونه مدرک جعلی درست کنه😂

2738