2733
2734
عنوان

آزمایش کامل بارداری

138 بازدید | 16 پست

سلام. ببخشید من میخواستم بدونم ازمایش کامل بارداری  نشون میده بارداری رو. اخه من دوتا بیبی چک زدم مثبت بود خب. رفتم بهداری به دکتره گفتم من بیبی چک زدم مثبت شده ولی مطمین نیستم میخوام ازمایش بدم تا مطمئن بشم. نوشت منم رفتم ازمایشگا ازم ازمایش گرفت گفت جوابش روز چهار شنبه درمیاد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا اینقدر دیر میگفتی جوابشو سریعتر آماده کنن برات اگه از بیبی چکت عکس داری بفرست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2738
فک کنم دکتره تست بی بی چک رو قبول کرده برا بارداری  برام ازمایش کاملشو نوشته

آخه هیچ دکتری بی بی چک رو برای بارداری قبول نمیکنه اگربرگه  رسید آزمایشگاه رو داری نگاه کن ببین نوشته آزمایش بتا یا نه 

چقدر حسرت  به دلیم‌ 

مبارکه نیاز به آزمایش هم نداشتی لابد آزمایش اولیه بارداری رو برات نوشته تا از نظر تیرویید کم خونی و بقیه چیزا بررسی بشین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی

من میگم یه وقت ازمایشه منفی در بیاد بخورع تو ذوقم. دوهفته تمومه که عقب افتاده. همه فک فامیل میپرسن ازمایش چیشد جوابش مثبت بود یا ن. موندم چی بگم بهشون اون فک کردن همون. لحظه جوابو گفته ازمایشع

2706