2737
2739
عنوان

لطفا بیاین این یعنی چی

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه پیامی

از پلیس پیشگیری، شماره های کلاهبرداری، یک بارم ساعت 3 شب بود که یه شماره عجیبب بود گوشیم چند ثانیه زنگ خوردو بعد قطع شد. شوهرم گفت کیه این وقت شب، هر چی زنگ زد بوق می‌خورد ولی جواب نمی‌داد. 

بمنم میزنن راستش ولی شماره های این شکلی وعجیب غریب توجه کردم وقتی واتساپ ندارم نمیزنگن ولی وقتی دارم ...

پس از طریق وات ساپه بهتره خیلی داخل گروهای که خارجیا توش استن نرم وتمام 

2728
چش🥺 ولی از کجا فهمیدی شجاعم؟

همین که میدونستی کلاهبرداریه و نترسیدی و دنبالش و گرفتی معلومه سر نترسی داری دختر ما اول پامون سست میشه بعد گوشیمونو خاموش میکنیم مبادا کسی هک کنه 😂😂

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
پس از طریق وات ساپه بهتره خیلی داخل گروهای که خارجیا توش استن نرم وتمام 

نمیدونم ازچیه ولی من خودم اینطوری بود حذفش کردم دیگ نمیزنگن فک کن نصف شب ی شماره عجیب میزنگید سریع قط میشد یسری پیامک زدم ب یکیشون کل شارژم رفت

همین که میدونستی کلاهبرداریه و نترسیدی و دنبالش و گرفتی معلومه سر نترسی داری دختر ما اول پامون سست م ...

😂وعیی  منم ترسیدم هک نکنه برا همین پیگیر شدم 🤦‍♀️

نمیدونم ازچیه ولی من خودم اینطوری بود حذفش کردم دیگ نمیزنگن فک کن نصف شب ی شماره عجیب میزنگید سریع ق ...

یعنی اونی که نصف شب از خواب بیدارم کرد تماس بود نه زنگ هشدار وایییی خدا مرگم😂میگم چرا شب بودا فک کردم زنگ هشدار بگو تماس بوده 🤦‍♀️

2738