2703
2553
عنوان

لطفا بیاین این یعنی چی

207 بازدید | 22 پست

رفتم تماسای گوشیمو چک کنم اینو دیدم وقتی زدم روش  تماس توسط تلفن رد شده بود و رفته بود تو لیست انسداد و نوشته بود  احتمال کلاهبرداری یعنی چی با یه سیم دیگه بهش زنگ زدم یه بوق که نه نیم بوق میخوره و قطع میشه 😕

میگم حالا چرا انقد پیگیری اخه میگه کلاهبرداری میشه ورمیداری با یه خط دیگه زنگ میزنی😂😂

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
میگم حالا چرا انقد پیگیری اخه میگه کلاهبرداری میشه ورمیداری با یه خط دیگه زنگ میزنی😂😂

دمت 🤷‍♀️ خالم میگه همیشه با این مسخره بازیات کار میدی دستمون 

🚶‍♀️

2714
بچه ها من هم چند روزه هی تماس از خارج کشور دارم ولی جواب نمیدم نمیدونم دلیلش چیه 

وقتی جواب بدین کل حسابتون خالی میشه

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
بچه ها من هم چند روزه هی تماس از خارج کشور دارم ولی جواب نمیدم نمیدونم دلیلش چیه 

جواب ندی بهتره ممکنه کلاهبردار باشه ولی با یه تماس جواب دادن کلاهبردار چیکا میتونه بکنه؟🚶‍♀️

دمت 🤷‍♀️ خالم میگه همیشه با این مسخره بازیات کار میدی دستمون  🚶‍♀️

اتفاقا تو دختر شجاعی هستی که همیشه دوس دارم به دخترم به جای حجاب و حیا شحاعت یادش بدم اما سعی کن زیاده روی نکنی عزیزم که مغرور بشی اعتدال رو نگه دار موفق میشی

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
شارژ پولی؟🙄

بله 

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
2706