2733
2734
عنوان

رفتار این مرد شایسته برا ازدواج هس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 41 پست

دیدگاه ها مثل دوستی های کودکانه ست 

پشت موتور اینو بپوش و ذوق کردن و ..... معیار دوستی و هیجان زدگی نوجوون هاست به نظرم . برای ازدواج واقعی و بالغانه تناسب خانواده ها ، فرهنگ ، اشتغال، تکلیف تعامل زن و مرد در مسوولیتها سنجیده میشه 

زیاد عجله نکنید بهتره

با حرفات متوجه شدم روت حساسه اگه زیاد نباشه خوبه اگه نه ک  به شکاکی میرسه و بد میشه

7سال در تلاش برای داشتن فرزندی سالم و صالح! هم اکنون فهمیدم ک باردارم و نیازمند دعای شما خوبان هستم با دلهای پاکتون برای این مادر رنج دیده و تو دلی اش دعا کنید💖به امید خدا قراره مامانیم اوایل فروردین بیاد پیش مامانش التماس دعا دارم ازتون برای سلامتیش دوستای گلم  پسر گلم به دنیای مامان بابا خوش اومدی خداجون شکرت بابت این هدیه قشنگ٫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه نظر داد این طوری 

خوشبینانه بخوای نگاه کنی،میگی یه پسر بااحساس که دوست داره نظرت براش مهمه بهت اهمیت میده 

بدبینانه بخوای نگاه کنی میگی همه ی پسرا همین مدلی هستن ویژگی خاصی نداره همه اینا رو بلدن

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2728

الان احساسی هستی فقط خوبیاشو گفتی بدیهاشم ببین 

سر قرار دیر برو ببین چیکار میکنه

اسراف کاری کن ببین چی میگی 

عصبیش کن 

و...

و خیلی چیزای دیگه رو امتحان کن 

این چیزایی که گفتی اوایل همه مراعات میکنن چون میخان خوب و موجه بنظر برسن

میشه بگید نشونه های ی پسر متعهد

اولا شغلش و تحصيلات و شرايط ماليش چطوره؟

وقتي براي خودش خريد ميرين براي شما هم چيزي ميخره؟منظورم لباسه مثلا رفتي براش تيشرت بخرين بالاخره از دم مغازه زنونه فروشي يا لوازم ارايشي رد شدي پيشنهاد ميده كه بيا بريم برات خريد كنم؟

وقتي بهش ميگي ميخوام برم خريد لباس سريع مياد ببرتت ؟و اونجا هم حساب ميكنه؟

هزار تا مورد هست كه الان يادم نمياد اما اينكه ياداوري كنه ويتامين هاتو بخور كه نشد مسيوليت پديري 

مسئوليت پذيري يعني اينكه بپرسه ويتامين داري؟يا چه ويتاميني ميخوري برات بخره بياره دم خونت

واقعيت همينكه سوار موتور ميكنه شما رو حس خوبي بهش نيست

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
الان احساسی هستی فقط خوبیاشو گفتی بدیهاشم ببین  سر قرار دیر برو ببین چیکار میکنه اسراف کاری ک ...

دیر خیلی میرم پیشش ولی زیاد براش مهم نیس اونقد همیشه دیر میکتم 

خیلی هم اهل پاچه گیریم بیشتر ب شوخی میگیره میگه گشنته برو دو تا قاشق غذا بخور 

ولی میگم اونم زود جوش میاره زودم اروم میشه 

دیگ چی کارا کنم؟

لبخندهای واگیر دار😊

اولا خیلی به پدر مادرتون تبریک میگم که همچین دختر باکمالاتی تربیت کردن که تونسته پارتنر مورد نظرشو تو مدت معلوم بشناسه..دخترا جدیدا دنبال تیپ و قیافه هستن تا اخلاق و رفتار و نکته آفرین به شما 

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
اولا شغلش و تحصيلات و شرايط ماليش چطوره؟ وقتي براي خودش خريد ميرين براي شما هم چيزي ميخره؟منظورم لب ...

تحصیلات چن وقت دیگ ارشد جفتمون شرو میشه 

شغل حسابداره شرکت

مالی معمولی هنو سنش کمه

تارف میکنه منم ب شل میگم چیزی نمیخوام تموم میشه میره

چیزی بشه سریع میگه بیام ببرمت دکتر 

یکی دو بارم رفتم سرم زدم سریع خودشو رسوند بیمارستان 

مثلا میگم میخوام خرید کنم سریع میاد میبره 

یا میگم میای بریم برا مامانم فلان چیز بخرم میاد سریع 

یهو شکلان میخره میاره دمه خونه زمانایی ک دستش باز باشه آخه داره پول جمع میکنه بیاد جلو

میریم رستوران حواسش هس ب خوردنم گاهی میذاره دهنم میبینه من نمی‌خورم مثلا ی تیکه کباب میذاره دهنم 

لبخندهای واگیر دار😊
اولا خیلی به پدر مادرتون تبریک میگم که همچین دختر باکمالاتی تربیت کردن که تونسته پارتنر مورد نظرشو ت ...

قربون شما بشم 

میخوام زندگی موفقی داشته باشم نمیخوام ب مشکل بخورم 

میخوام خوشبخت شم آخه 

لبخندهای واگیر دار😊
2706