2737
2739
عنوان

از کدوم مارک نوار بهداشتی استفاده می‌کنید؟ که جذبش خوبه 🤦‍♀️🍁

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 52 پست
قیمتش بالانیست یکم؟؟ مشبکه اونوقت؟؟

مشبک نیست اما ی لایه‌ی نازک و بوی عالی داره انگار فقط شورت پوشیدی هیچی حس نمیکنی ...۲۰ عدد داره و ۲۰ پلاستیک قشنگ هم همراهش هست 

🍃برای خوشبخت شدنم ی صلوات میفرستی؟💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشبک نیست اما ی لایه‌ی نازک و بوی عالی داره انگار فقط شورت پوشیدی هیچی حس نمیکنی ...۲۰ عدد داره و ۲۰ ...

حالا پلاستیک قشنگش به چه دردم میخوره؟؟ میخاد بره تو سطل زباله رو قشنگ کنه؟؟

بازاریاب لدورایی؟؟؟

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
2728

فقط تافته 

من کتان استفاده میکنم 

اگر خونریزی ت بالاس و حساسیت نداری مشبک بزار 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
2738
من میخوام کاپ قاعدگی بخرم خسته شدم از پد و نوار دیگه😓

یک دفعه جابه جا نمیشه نم پس بده؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
چه مارکی گرفتین من یک ساله تصمیم دارم بخرم

لیوا از دیجی  کاالا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
۱۲و۹۰۰ ولی من تو تخفیف دیجی کالا عمده خریدم ب صرفه تر شد 

ممنونم مهربان

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

پنبه ریز بوی خوبیم داره با عصاره گیاهاست دردم کم میکنه😂😂😂😂😂😂😂😂حس بازار یابا بهم دس داد

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤