2726
عنوان

از کدوم مارک نوار بهداشتی استفاده می‌کنید؟ که جذبش خوبه 🤦‍♀️🍁

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 52 پست
مشبک نیست اما ی لایه‌ی نازک و بوی عالی داره انگار فقط شورت پوشیدی هیچی حس نمیکنی ...۲۰ عدد داره و ۲۰ ...

نواربهداشتی معطر خیلی بده ها، عامل عفونته

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

فک کنم تنها هدفم از ازدواج مجوز استفاده از کاپ قاعدگی باشه 

شما که شرایطش دارین حتما ازش استفاده کنید اولاش سخته بعد دنیا براتون گلستون میشه

اگر چشتون به امضام خورد دعا کنین به خواسته دلم برسم 🤍درخواست دوستی قبول نمیکنم        یه صلوات برای ظهور آقا امام زمان بفرستین❤️           مخالف کودک همسری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تافته

ار افرین خیلی عالیع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
لیوا از دیجی  کاالا

ببخشید از نظر هیکل ریز هستید یا درشت

چون من زدم اطلاعاتش خوندم

دیدم لیوا بیشتر برای نوجوان ها هست چون سایزش کوچک هست

قیمتش هم خوبه به نسبت لونت کاپ

چون لونت ۵۵۰ تومن هست

میخوام بگیرم موندم کدوم بگیرم

ببخشید از نظر هیکل ریز هستید یا درشت چون من زدم اطلاعاتش خوندم دیدم لیوا بیشتر برای نوجوان ها هست ...

من سایز ۲ اش رو گرفتم که میشه سایز معمولی کوچیکش رو نگرفتم کوچیکش برای نوجوان ها هستش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟