2733
2739
عنوان

گیج شدم استپ وزنی کردم چه کنم؟؟؟🤔

329 بازدید | 12 پست

تو چندروز اول ۲کیلو کم کردم از ۶۹ شدم ۶۷ شبها شام نخوردم و هله هوله هم به هیچ عنوان فقط میوه و ناهار  تا الانم دارم ادامه میدم ولی راستش خسته شدم هله هوله های مناسب میخورم مثلا انجیر   پر   عناب  و... البته به میزان کم و شام هم همچنان نمیخورم ناهار هم کم میخورم پس چرا دیگه وزن کم نمیکنم ؟؟؟ گیج شدم ممکنه مال این هله هوله ها باشه ؟

برو تایپیک بامداد خمار توضیح داده وقتی استپ میکنی باید چیکار کنی

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 منظور اینه ۶عصر به بعد هیچی نخورم؟؟آب چی آب میتونم بخورم؟؟؟

آره آب میشه ببین کالری شماری خیلی بهتره سعی نکنه سریع وزن کم کنی چون موهات میریزه و وزنت سریع حتی بیشتر برمیگرده من یبار۱۶کیلو تو ۳ماه کم کردم ریزش موی شدید و کم خونی گرفتم ولی بعدن ۱۸ کیلو تو ۱۰ ماه ایناتقریبا باکالری شماری وورزش ایروبیک سه ماهه کم کردم

🧸🧸🧸🧸🧸🧸                                                               
آره آب میشه ببین کالری شماری خیلی بهتره سعی نکنه سریع وزن کم کنی چون موهات میریزه و وزنت سریع حتی بی ...

آهان‌من ۵کیلو دیگه کم کنم یا حتی ۴کیلو دیگه کافیه برا حاملگی باید کم کنم

2738

اگه بیشتر از 3 الی 4 کیلو در ماه کم کنی فوق العاده خطرناکه و امکان داره آسیب به کبد بزنه. 

عجله نکن

بعد از یه مدت رژیم گرفتن مغز متوجه میشه که کالری و.. کم میرسه به بدنت و شروع میکنه به تولید قند و مجدد چاقت میکنه

یه بی نظمی یا اصطلاحا شوک بده به مغزت

بد از چند روز رژیم که میگیری یه روز ناپرهیزی کن و حسابی بخور اما کم چرب و کم قند

میشه منو ببری تو اوت تاپیک بلد نیستم

عزیزم الان برات لینکشو میفرستم تایپیک بامداد خمارو بخون اول استپت رو برطرف کن بعد با کالری شماری وزن کم کن https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?page=1

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?page=1

برو داخل این تایپیک صفحه اول و دم رو بخون توضیح داده ی قسمتم هست برای استپ وزنی توضیح داده