2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین واقعیت اینه که افسر خیلی به میزان تسلطت نگاه میکنه 

همه رو رعایت کنی ولی استرس داشته باشی قبول نمیکنه

من خیلی با آرامش و تسلط رانندگی کردم بعد پارک دوبل گفت بزن راستش فکر میکردم رد کنه چون خیلی خوب نبود ولی گفت رانندگیت خوبه قبولی

سعی کن مسلط باشی

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
2738
ببین واقعیت اینه که افسر خیلی به میزان تسلطت نگاه میکنه  همه رو رعایت کنی ولی استرس داشته باشی ...

وای خوش ب حالت من ماشین میبینم هول میشم خیلی هم تمرین نکردم با پیکان خیلی سخته رانندگی کلا یه مدته رانندگی نمیکنم بعضی چیزا یادم رفته

خیلی تمیرین کن ماشینشون داغونه واسه من که کلاج اینقد لیز بود بیس بار خاموش میکردم در صورتی که با ماشین شوهرم اصلا خاموش نکردم من چون حامله شدم وسطای گواهینامه گرفتنم دیگه خداسازی شد قبولم کردن اونم چی بار سوم😁

وای خوش ب حالت من ماشین میبینم هول میشم خیلی هم تمرین نکردم با پیکان خیلی سخته رانندگی کلا یه مدته ر ...

امتحان بده اگه قبول نشدی یا دیدی خیلی پرتی یه مربی بگیر خارج از ساعت باهات بدون تابلو چند جلسه کار کنه، بدون تابلو خیلی روی اعتماد به نفست تاثیر میزاره 

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
دقیقا استرس سرهنگ آقا رو دارم اخه خیلی سختگیری میکنن 

باورت میشه من ۳بار رد شدم،،،رانندگیم خوب بود فقط سرهنگو میدیم تپش قلب میگرفتم،حس میکردم قلبم میخواد بیاد بیرون😁هفته ی پیش بار چهارمم بود،،،به خودم گفتم فک میکنم سرهنگ مربیم هست که استرس نگیرم،،،همینم شد استرس نگرفتم و همه چی عالی بود قبول شدم،،،اگه همون بار اول سرهنگو غول فرض نمیکردم قبول میشدما

اولی صندلی/ بعد ایینه /خلاصی دنده/روشن/کمربند /بزن دنده /راهنمای حرکت/ترمز دستی بعدشم حرکت دنده سه و چهار  نروممنوعه رو پل، سر تقاطع، جلو اداره پارک نکن سر تقاطع دنده عوض نکن ۱۵ متر قبل و بعدش عوض کن/ سر تقاطع دور نزن   

2706