2737
2739
عنوان

واییی😂😂🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 27 پست
عید ۸۳ اولین بار بود گوشی داشتم،رفتیم سفر ،تو خواب دیدم گوشی زنگ خورد دیدم شماره خونه افتاده،برداشتم ...

ایرانسل به عنوان عیدی ۵۰۰ تا پیامک رایگان داده بود،ولی دوستام گوشی نداشتن و فقط چند تا انگشت شمار پیامک رایگان رو استفاده کردم

بچه ها خوشبختی همیشه دو طرفه است تا اطرافیانتون نداشته باشن تو تنهایی شاد باشی فایده نداره 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییییییییییی  هیچی از دیوار برای یه لباس که گذاشته بودم زنگ زدن مرده میگفت من لباس نمیخوام فق ...

وااای یبار تو اینستا ی عتیقه هی بهم میگف من برات شارژ بفرسم 

قسمم میداد نیگفت بزار شارژ بفرسم

میگف منم هروقت خواستم توام برام بفرس

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑
2728
واییییییییییی  هیچی از دیوار برای یه لباس که گذاشته بودم زنگ زدن مرده میگفت من لباس نمیخوام فق ...

اخی خدا بهت شانس داده پولدار بوده که چر ردش کردی😂😂🤦🏻‍♀️

😂😂😂😂

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤       درخواست دوستی بی دلیل قبول نمیکنم پیشاپیش عذر میخوام🤍
2740