2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تقریبا تا 3 ماه هرکاری کنی وحشتناک ریزش مو داری بعدش کم کم قطع میشه فقط قرص زینک و هیرویت حتما ...

مرسی عزیزم، میخورم اینارو ولی انگار نه انگار.. یه ریزش موی وحشتناکیههه

2731
من قرص کلسیم گرفتم مصرف میکنم البته چون پادرد بودم به نظرم ریزش مو هام هم بهتر شد 

مرسی عزیزم، منم کلسیم میخورم، ویتامین ب کمپلکس و زینک و هیرویت و کلی چیز دیگه.. ولی خیلی ریزش موهام وحشتناکه:(

من قرص کلسیم گرفتم مصرف میکنم البته چون پادرد بودم به نظرم ریزش مو هام هم بهتر شد 

پادردت بهترشد؟

خانم هستم اول اسمم * هست... به رنج پلک هایت دنیا نمی ارزد💫1401/1/1به ارزوهام می رسم💫با انرژی دادن به رویاهام به جای انرژی دادن به ترس هام❤همه سختی هایی که تو زندگی کشیدم شدن پل موفقیت هام⭐اگر جان ما ارزشی دارد به این دلیل است که بیشتر از بقیه جان ها سوخته است⭐خدا جونم مواظب دل کوچیکم باش"تو شاه این دلی⭐
مرسی عزیزم، میخورم اینارو ولی انگار نه انگار.. یه ریزش موی وحشتناکیههه

اره ماهم دچارش شدیم انگار موهارو از بالا قیچی کردی دست میکشی دسته دسته میاد تو دست ادم😐 من گریه م گرفته بود گفتم کچل میشم ولی بعده 3 ماه خداروشکر خیلی کم شده

صبح بلند میشدم بالشتم پره مو بود

مرسی عزیزم، منم کلسیم میخورم، ویتامین ب کمپلکس و زینک و هیرویت و کلی چیز دیگه.. ولی خیلی ریزش موهام ...

ان شاالله که زود خوب بشید روغن کرچک هم شنیدم خوبه قبل حمام ریشه موهاتو با روغن کرچک ماساژ بده 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
2740
بله خدا را شکر خوب شدم

منم پادرد دارم  پشت زانوم

قرص کلیسم بخورم تاثیر داره؟

خانم هستم اول اسمم * هست... به رنج پلک هایت دنیا نمی ارزد💫1401/1/1به ارزوهام می رسم💫با انرژی دادن به رویاهام به جای انرژی دادن به ترس هام❤همه سختی هایی که تو زندگی کشیدم شدن پل موفقیت هام⭐اگر جان ما ارزشی دارد به این دلیل است که بیشتر از بقیه جان ها سوخته است⭐خدا جونم مواظب دل کوچیکم باش"تو شاه این دلی⭐
منم پادرد دارم  پشت زانوم قرص کلیسم بخورم تاثیر داره؟

منم زانوم درد میگیره رفتم دکتر برام کلسیم روزی یکی .امگا تری اونم یکی میخورم وویتامین دی هفته ای یکی تا ده هفته بعدم ماهی یکی داد... بله خیلی موثره 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
اره ماهم دچارش شدیم انگار موهارو از بالا قیچی کردی دست میکشی دسته دسته میاد تو دست ادم😐 من گریه م گ ...

خیلی حس بدیه. من از امپول میترسم ولی چون شنیدم آمپول بیوتین و بپانتین موثره، تازه دوره اش رو شروع کردم به امید اینکه متوقف بشه

منم پادرد دارم  پشت زانوم قرص کلیسم بخورم تاثیر داره؟

من با تجویز پزشک ویتامین ب 1 خورم یه دوره سی روزه، درد گردن و کمرم بهتر شد. اگر خواستین با مشورت پزشک بخورید 

2706