2733
2734
عنوان

بچه ها تو بچه مهندس سه جواد با مومو ازدواج میکنه 🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عهههه من می خواستم بگم😐😭😭😂😂😂

من دیگه جات گفتم خودتو خسته نکن😂ولی براتنها کسی که تواین سریال غصم شدهمین مامانه بود😭

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
2728
الکی؟ من فک کردم سری دو تموم بشه تمومه دیک

نه، تا ۴ سری داره.

سری ۳، جواد رو روزبه حصاری بازی کرده.

سری ۴، یکی دیگه ....اسمش رو نمی‌دونم.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2738
من نه بچه مهندس فقط تا دو خوب بود فکر کنم فصل چهارمش جواد میره کره ماه رو فتح میکنه    

من فصل یک و دوش رو دوستداشتم بر ا توجه به بازیگر فصل سه گمان نکنم خوشم بیاد از فصلای بعدی

سری ۴ هم روزبه حصاری

نه، اسمش محمدرضا رهبری هست.

روزبه حصاری قیمت خیلی بالایی برای بازی تو سری ۴ خواسته بود، با تهیه کننده و کارگردان توافق نکردند ، بازیگر رو عوض کردند.

سری ۴، این پسره نقش جواد رو باری کرده.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
سری ۴ هم روزبه حصاری

نه، اسمش محمدرضا رهبری هست.

روزبه حصاری قیمت خیلی بالایی برای بازی تو سری ۴ خواسته بود، با تهیه کننده و کارگردان توافق نکردند ، بازیگر رو عوض کردند.

سری ۴، این پسره نقش جواد رو باری کرده.

2706