2777
2789

تو جام نشستم ریلکس از بس کار زیاده نمیدونم چه کنم

یه چیزی بگید بس کنم این‌ماجرای کثیفو

کاربری از تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ به دوست عزیزم فروخته شد😁 خداحافظ                                                            لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول باید موهاتو گوجه‌ای بالای سرت ببندی که انرژیت زیاد شه 😂

بعدم از جاهایی که مهمون اول اول می‌بینه شروع کن به تمیز کردن مثلا اول پذیرایی بعد اتاق بعد آشپزخونه (شاید تو خونه شما یه جور دیگه باشه حالا) چون این باعث میشه هی استرست کم و کم تر بشه 😁❤

چه حرف‌ها که درونم نگفته می‌ماند... خوشا به حال شماها، که شاعری بلدید :) 🌸 با احترام، درخواست دوستی قبول نمی‌کنم 🌸

به این فکرکن که رسیدن خونتون و تو هنوز ریلکس سره جاتی 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
2801