2733
2734
مال من که احتمال ۹۰ درصد مثبته‌ دفعه پیشم همین بود

عزیزم مثبته صدرصد نه نود درصد کامل واضح مشخصه 

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم. رفتم آز دادم با تعیین بتا. عصر میرم دکتر نشون میدم. شیافم دارم. بزنم سرخود؟

بتات چند بود واینکه باید  شیاف معقدی بزنی نزنی تو رحمت 

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
2731
رفتم انجام دادم. گفتم با اندازه گیری بتا. دعا کن عزیز. اون سری بارداریم پوچ شد. الان استرس دارم

انشاالله که اینبار به سلامتی کوچولوتو بغل میگیری 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
منم لتروزول خوردم وامپول ازاد سازی بهم داد دکتر سه تافولی داشتم رفتم سونو سه روزبعد امپول گفت یه کیس ...

مبارک باشه عزیزم. همون فولی کیست میشه. چیز مهمی نیست. خودش دفع میشه. مال منو نگفت بیام ببینم چندتا فولی داری. آمپول ازادسازی هم نزدم. شما تجربه بارداری پوچ یا سقط داری گلم؟

2738
مبارک باشه عزیزم. همون فولی کیست میشه. چیز مهمی نیست. خودش دفع میشه. مال منو نگفت بیام ببینم چندتا ف ...

نه سابقه ندارم عزیزم 

[QUOTE=217811884]جواب آز ۱ به بعده. آره میدونم. سری پیشم داد دکتر. [/QUO توفکرما بیای بعد بگی جوابش چی شده منتظررررم ایشالله باخبرای خوش

2706