2737
2739
عنوان

بیخیالی

117 بازدید | 9 پست

برا اینکه خونسرد و بیخیال باشین و غصه هرچیزی نخورید چیکار میکنین؟ من الان ازدواج کردم بچه هم دارم دغده های زندگی خودم یه طرف ، هنوووز باید غصه بحثای مامان و بابام و آینده خواهر و برادرم و خیلی چیزای دیگ بخورم، بعضیا فقططط به فکر خودشونن و هرروز جوون تر از دیروز میشن ، شماها چجوری هستید؟ 

این باید تو خونت باشه الکی که نمیشه اینمدلی بود...الان من خونسردم تو شرایط خاص..وواقعا اطرافیان ازدستم حرص میخورن

سعی میکنم ظاهرم نشون دهنده این باشه ک( همه چی آرومه من چقدر خوشبختم)  من ک ب جایی نرسیدم!اما اینجوری خیلیارو میسوزونم....

منم دقیقا عین شمام

همش حرص و جوش میخورم

الان عقدم ولی بازم همش ذهنم درگیره مامان و بابا و خواهر و برادرمه

همش میگم برم زیر یه سقفم چطور به خانواده م رسیدگی کنم

چون محاله بیخیال باشم

کلا همیشه درگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این باید تو خونت باشه الکی که نمیشه اینمدلی بود...الان من خونسردم تو شرایط خاص..وواقعا اطرافیان ازدس ...

خوشبحالت😞 من غصه خور بودم الان بدتر هم شدم . حرص همه چیز باید بخورم. 

خوشبحالت😞 من غصه خور بودم الان بدتر هم شدم . حرص همه چیز باید بخورم. 

زیادی خونسرد بودنم خوب نیس..مثلا من تو شرایطی که همه بدجور ناراحتن خیلی بیخیالم...

سعی میکنم ظاهرم نشون دهنده این باشه ک( همه چی آرومه من چقدر خوشبختم)  من ک ب جایی نرسیدم!اما اینجوری خیلیارو میسوزونم....
2738