2733
2734
عنوان

امروز سالگرد ازدواجمونه اما پولی واسمون نمونده که بهم یه شاخه گل بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 12167 بازدید | 295 پست
حقوق کم بهتر بدون حقوق  بره حقوق کارمندی کنارش پروژه شخصی برداره  برنامه نویسی مدرک اهمی ...

اولش استخدام بود بهش ۲ و نیم میدادن ما قسطامون ماهی ۴ تومنه 

۹ صبح تا ۹ شب کار میکرد و نمیتونست کنارش پدوژه انجام بده

حالام اگهی زیاد گرفتیم زنگ میرنیم رزومه میبینن یا منصرف میشن یا سرکاریه

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما که بچه ندارید منو بگو با سه تا بچه کوچیک تو بیپولی لباس زمستونی ندارن از خواهرم و زن برادرم لباس ...

بازم معرفت اونا

من چی که کف دستم خالیه واسه خورد خوراکم تووخونم یه مرغ نیست

از غصه خوابم نمیبره💔

خیلی شرایط سختیه عزیزم 

توکلتون ب خدا زندگی روزهای سختم داره مهم اینه هیچ حال بدی موندگار نیس

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
بی پولی بد دردیه! خیلی حالم بده  الان کمر درد پریودی دارم اگر پریود بشم پول یه نوار بهداشتی م ...

الهی گلم بخدا درکت میکنم شوهرم طفلی بیکاره توروخدا دعا کن استخدام بشه 

اینقد خجالت میکشم از باباش پول میگیریم گاها از سر ناچاری

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
2740
بازم معرفت اونا من چی که کف دستم خالیه واسه خورد خوراکم تووخونم یه مرغ نیست

کلی تو واتساپ پیامشون دادیم

سین کردن فقط 

جوابم ندادن 

یا دانشجو اند هدف ندارن

الهی گلم بخدا درکت میکنم شوهرم طفلی بیکاره توروخدا دعا کن استخدام بشه  اینقد خجالت میکشم از با ...

باز خداروشکر کن پدرش هست

شوهر من که بچه یتیمه

ای کاش همسرت فعلا یه جایی واسه شاگردی یا هر چیز دیگه ای میرفت یکم حداقل پول دستون میومد

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
باز خداروشکر کن پدرش هست شوهر من که بچه یتیمه

خدا رحمت کنه...

ارع گلم باز اون بندخدا یه امیدیه اگه جایی کم بیاریم خودش کمک میکنه

ای کاش همسرت فعلا یه جایی واسه شاگردی یا هر چیز دیگه ای میرفت یکم حداقل پول دستون میومد

تنفسش مشکل داره به اکسیژن نیازه نمیتونه جایی بره🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭

2706