2737
2739

سلام ،میخام سفره حضرت علی رو بهتون بگم که سه تا یکشنبه باید انداخته بشه خیلی حاجت میده بخصوص برای اونایی که بیکارن و دنبال کارن دعاهاشم راحته براتون میذارم ،داخل سفره دوتا شمع ،شیر ،خرما ،نمک و نان جو بذارید با وضو بشینید و دعاهاشو بخونید حتی اگه تنهام هستین مشکلی نیست .مواد خوراکی داخل سفره رو هم بین اعضای منزل پخش کنید و بخورید بعد اتمام دعا (ایام پریود هم میشه باز کرد اما دعاهاشو باید یکی دیگه بخونه ،مانعی نیست سرسفره باشین) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

علی رو هفت مرتبه میخونید دفعه هفتم به یا علی که رسیدین ۱۰۰ بار تکرارش میکنید و بعد ادامه دعا رو میخونید

سوره انسان رو یک مرتبه میخونید 

۱۱۰ مرتبه یاامیرالمومنین درخواست کن ،یا علی درباز کن ، مشکلی افتاده است درکار ما ،بادو انگشت مبارک باز کن

۵مرتبه شفیع دوسرا بانوی باحیا زینب ،جهان عفت و ناموس کبریا زینب ، تورا به حرمت جد و پدر مادر خود ، به پاره های جگر مجتبی برادر خود ، به دست های بریده ی عباس برادر خود ،به آن وداع حسینت به ظهر عاشورا ،بخواه حاجات ما را تو از خدا زینب .

۱۴مرتبه ای عابد دشت کربلا ادرکنی، ای وارث شاه شهدا ادرکنی ،هم خسته تب بودی و هم تشنه آب ،ای بسته به زنحیر جفا ادرکنی .

۷۰ مرتبه یاالله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی 

۱۰۰مرتبه رقیه جان بنت الحسین دخیلم ،ای کودک بی خانمان دخیلم، به من بده مرادم، از غم بده نجاتم .

۱۴۰مرتبه الله و نور و رحمتی، افتاده ام در ذلتی ،شاه خراسان مددی، دستم بگیر بی منتی .

۱۰۰مرتبه یا احد یا صمد ویا مجیر بنده ی مضطر به تو دارم امید 

۱۳۳مرتبه یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین 

2738