2737
2734

من  همه چیو میگم شما بگین 

این اقا هم سن منه ینی ۲۱ حدود دوماهه باهمیم پسر خوب ومودب واصیلی هس ایشون از قبلم منو میخپاست پلی من هیچ وقت حتی فکرم نکردم خلاصه میگم ایشون ازیه خانواده خیلی خیلی اصیل وادم حسابی هستن ینی پدرش جزو ادمای پولدار و به نامیه اینجا ایشونم تک فرزنده خودشم داره درس میخونه تو کارخونشونم کار میکنه خودش ماشین داره پدرشم داره براش خونه میسازه حالا بهم میگه به من قول بده دوسال پام بمونی تا من یکم سنم بالا بره چون الان سنم کمه ازدواج‌کنیم منم الان سن ازدواجمه به نظرتون چه کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بگو واسم خواستگارای خوب میاد خانوادم فشار میارن بهم ..حداقل نامزد که میتونین بکنین دوسال رو.که راحتم برین و بیایین و حتی بیرونم باهم باشین ..پسرای اینجوری مرفه بعضی وقتا خیلی .... هستند مواظب خودت باش عزیزم که باهات بازی نکنه

بنظرم سن هر دو کم و چیزی که میگه معقول ولی بشرطی که پای هم بمونین دوتایی .رابطه که شکل بگیره طول میکشه ادما باهم مچ بشن و به شناخت درستی برسن .چون اگه دوسال بعد به هر دلیلی بره احتمالا تو از نظر احساسی آسیب بیشتری میبینی .

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم   

واقعا نمیدونم فقط تنها چیزی که رو تجربه میتونم بهت بگم اینه اول خیالت از خودت راحت بشه یعنی درس ورشته وشغل برای خودت تعیین(حداقل مطمئن بشو رشته ای که انتخاب کردی به جایی میرسه نه اینکه حتما تمام موردات رو تا شاغل شدن رد کنی البته اونم بعضیا میتونن) کن یک زن قوی ومستقل شو بعد وارد ازدواج شو وبرای خودت ارزش قائل باش 

خودت شریک زندگیتو انتخاب کن خیلی هم فکر کن 

اختلاف نظر میشه باهاش کنار اومد ولی اختلاف فکر وعقیده خیلی مهمه به ابن موارد توجه کن... ازداواج یعنی کسی رو به عنوان شریک برای زیر یک سقف بودن و تقریبا همیشه انتخاب کردن

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2706