2737
2734

خب xاینو حساب کن،xمنفی میشه!

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی چیی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
خب xاینو حساب کن،xمنفی میشه!

حساب کردم پایین 

Xمنفی میشه بعد باید تو اون معادله کسری که نوشتیم یعنی ۵x+۱ /xجاگذاری کنیم که جوابش نهایتا میشه ۳/۷ 

اگه ادمیزاد خودش نتونه حقشو بگیره ،از آهش هم کار خاصی برنمیاد😉🙃
2728
امیدوارم متوجه شده باشی  Xمساویه منفی ۷/۳۲میشه که اگه تو صورت و مخرج جاگذاری کنی جواب میشه ۳/۷

همینکه میگیند نمیفهمم ینی چی؟؟چیکارکردی ک این منفی سه هفتپ درست بشه سه هفتم؟

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗

این سوال چرا اینجوریه🤪🤪

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2738
وایسا مرتب تر بنویسم برات

ببیت عزیزم فهمیدم الان ...ولی ینکه اولش پنج ایکس  ب اضافه یک شده بری ایکس اینو چطور بدسا اوزدی

ببیت عزیزم فهمیدم الان ...ولی ینکه اولش پنج ایکس  ب اضافه یک شده بری ایکس اینو چطور بدسا اوزدی

خب اینو که تو صورت سوال بهت گفته .تو صورت سوال گفته یه کسر بنویس که مخرجش هرچی هست(ما ایکس گرفتیم)صورتش یک به علاوه ۵ برابر مخرج باشه 

اگه ادمیزاد خودش نتونه حقشو بگیره ،از آهش هم کار خاصی برنمیاد😉🙃
خب اینو که تو صورت سوال بهت گفته .تو صورت سوال گفته یه کسر بنویس که مخرجش هرچی هست(ما ایکس گرفتیم)صو ...

وای مرسی گلم

2706