2733
2734

از یه سنی به بعد،جسم یاری نمیکنه

وگرنه روح میتونه جوون باشه 

از نظر من یعنی تجربه 

تجربه انواع غذا ها

تجربه برخورد با انواع انسان ها

تجربه انواع مسافرت ها

تجربه چیزایی که خیلی دوست داری(برای من ساعت ۳بیرون رفتن با دوستام بود،خوردن سوشی بود،مسافرت مجردی بود و...)

همه اینا جوونی کردن هست

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی حال دلش تو اون دوران خوب باشه حالا هر کس با یه کاری خوشه ... من خودم جونی نکردم 😂 تمام جونیم تو خونه رو تختم در اوج تنهایی و بیکاری و بی پولی  داره سپری میشه 

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من وَر نَه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت!  
2728

برای هرکی متفاوته، یکی از تنهایی لذت میبره تو مجردی جوونی میکنه یکی با همسرش و فرزندانش جوونی میکنه  ، یکی با دوستاش.. نمیشه یک قانون گفت ولی مهم ترین عاملش اینه ۱-در زمان حال باشی و به فکر آینده یعنی با برنامه و هدف مند ۲-به کسی آسیب نرسونی

هر چقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آینده تان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💚🌿

نمیدونم افسرده شدم یا نه ولی من این روزا به این نتیجه رسیدم که تو جوونی فقط باید مث خر کار کرد اگه جوونی کنی عمرت به باد رفته و‌ زندگیت عقب میوفته 

این برای کساییه که شرایط مالی خوبی ندارن 

این نظر منه دخترام بهتره تا 24 دیگه ازدواج کنن اما از هدفاشون دست نکشن دوستان من خودم 24 سالمه و‌مجردم نظر خودمو گفتم 💕

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎

بگردی.همه چیو تجربه کنی.انرژیتو‌ تخلیه کنی.به هدف و ارزوهات برسی.

اکثرا جوونی نمیکنیم فقط میگذرونیم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738

ب نظرم تا وقتی آدم ازدواح نکرده دست و بالش آزاده البته منظورم این نیست ک ازدواح دست و بال آدمو میبنده ها ولی تا ازدواج نکردی و جوونی با دوستات خوش بگذرون و سفر برو دورهمی و ... و درس بخون درس خیلی مهمه خیلی ب دردت میخوره و تفریحات سالم داشته باش 

کارایی ک دلتو خوش کنه 

منو الان پول فقط خوشحال میکنه 

چون الان ک ۲۳سالمه دوست دارم همه چی داشته باشم نه ۵۰سالگی

نگاه به نام کاربریم نکنید خب هرچی گذاشتم گفت تکراریه مجبورشدم🙈
نمیدونم افسرده شدم یا نه ولی من این روزا به این نتیجه رسیدم که تو جوونی فقط باید مث خر کار کرد اگه ج ...

افسرده نیستی واقع گرایی.زندگی تو ایران همینه تازه هرچیم بدویی میبینی فقط درجا زدی و پیش نرفتی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

کاملا بستگی به خودت داره 

یکی تو هشتاد سالگی هم ذهنش آزاده و دنبال چیزای جدیده 

یکی تو هجده سالگی میگه دیگه دیر شده و فقط روزا رو میگذرونه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
افسرده نیستی واقع گرایی.زندگی تو ایران همینه تازه هرچیم بدویی میبینی فقط درجا زدی و پیش نرفتی

دقیقا 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
2706