2737
2739

برادرشوهر بزرگم شوهرمو با خنده مسخره میکنه و زنشم تایید میکنه و غش غش میخندن.. مثلا سری پیش میگفت بچت کپ خودت شده و غش غش خندیدن.همش میگفت کچل میگفت بی دندون..اخه دندون جلوی شوهرم یکم شکسته... بچه ها بچه من یکسال و نیمشه و موهاش زیاد نیست همش بهش میگفت کچل به بابات رفتی و باز با زنش خنده شیطانی کرد و گفت هیچکس به خوشگلی دختر ما نیس تو فامیل!!!!.. یا یه دفعه سر یه بحثی برگشت به شوهرم گفت احمق نفهم .. واقعا با حرفاش ناراحت میشم. بخوام چیزی هم بگم شوهرم نمیزاره و میگه داره به من میگه با تو که نیست. یا میگه برادربزرگتره و باید به برادر بزرگ و جاریت سر خم کنی و دستشونو ببوسی. بعد چون اونا پولدارن مادرشوهرم طرفدارشونه. من واقعا نمیدونم چیکارکنم. میترسم بچم یکم بزرگتر بشه جلوی بچم به باباش بی احترامی کنن. بعد بچمم دیگه به باباش احترام نزاره یا به باباش بخنده. چیکارکنم بچه ها؟بخدا من اگه اسم برادرشوهرمو بدون آقا گفتن بگم جاریم چپ چپ نگام میکنه و میگه به شوهرم احترام نزاشتی. بعد اینا خیلی راحت شوهرمو مسخره میکنن. حتی جاریمم مسخرش میکنه و واقعا ناراحتم.. چیزی بگم شوهرم میگه تو دخالت نکن و هر وقت تو رو مسخره کردن چیزی بگو و با من و بچه کاری نداشته باش چی میگن !!!!!

اونوقت شوهرت هیچی نمیگه بهشون😐

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

خب وو هم بگو به من و شوهرم و بچم احترام نمیزارید شخصیت خودتونو نشون دادید 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دیگه انقدر عصبی شدم که سری پیش بهش گفتم برو اول صورت خودتو بوتاکس کن بعد بیا دندون یا موی شوهر منو مسخره کن که برگشت گفت من ۴۰ سالمه اما شوهر تو ۳۳ سالشه!!!!  زنشم اخم کرد بهم و محل نداد

چه بی فرهنگن!

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2738

دست شوهرت بدجور زیر سنگشونه

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

ببخشید اینو میگم ولی همسرت حقشه اگ کسی بهش توهین کنه چون معلومه خودش ب خودش حرمت نمیزاره

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘

تو هم بگو دکای دخترت با این قیافت غش غش بخند .

بگو من به بچشون کار داشتم . چون بچه مال دوتامونه

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

کاری به همسرت نداشته باش ، مرگ یکبار شیون یکبار ، این دفعه گفت کچل و بی دندونه بگو چیزی تو این دنیا زشت تر از بیشعوری و بی شخصیتی نیست آقای .. ، مو و دندون قابل ترمیمه ولی نمیدونم چرا خیلیا قصد ندارن یکم دست به ترمیم و تعمیر شعورشون بزنن!!!

فوقش یا خفه میشن

یا دعوا میشه که به درک

منتظر ..🤍🍃

ببخشا اینو میگم شوهرت چقد بی زبونه تو سری خوره که میزاره برادرش به بچش توهین کنه تازه میگه تو چیزی نگو من برادرشوهرم دخترمو چپ نگاه نمیکنه میدونه خاندانش به باد میدم کاری هم به شوهرم ندارم 

وای من چقه حرص خوردم

اگه خوب تا کردی و نشد مچاله کن😏
2706