2733
2734

مامان قشنگم فقط ۵۰ سالشه 

درسته خیلی سختی کشیده ولی ماشالله کار ده نفرو انجام میداد. خیریه داره و دستگیر یعالم آدمه. زندگی ماهارو هم راه میبره. 

ولی یهو مریضی از پا انداختش

من دو هفته است زایمان کردم. الهی فداش بشم که حتی بیمارستان خودش رو سرم واستاد. روزای اول تا لباس زیرامم میشست. با اینکه حالش بد بود خودشو کشید به زور که چیزی کم نذاره. حالا اینطوری رنگ پریده شده. دست و پاشو هم به سختی تکون میده. از سردرد داد میزنه و حرف هم تیکه تیکه میزنه. 

مامان جی شدی یهو؟؟؟؟ 

دارم دق میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ان شاءالله به زودی خوب بشن🌿

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

دو سه ماه پیش معده درد گرفت. اولش کم بود و بعد شدید شد. 

رفت دکتر برای معدش. گفتن فتق معده داری و باید کونولوسکوپی بشی. 

ازونور پرولاکتینش رفت بالا. توموری که چند سال بود کوچیک و بی آزار شده بود بزرگ شد. سرگیجه و سردرد و ... 

همش تو چند هفته اتفاق افتاد. 

خدایا

2738
انشاا....زود خوب بشن  اللهم صل علی محمد و آل محمد  دکتر رفتن ؟؟

بله همش درگیر دکتر و دارو و ...

برای دکترم عجیبه 

میگن این شدت عوارض نه از مریضیه نه از داروهاش. 

خداشفاش بده نکنه سکته کرده

ما هم میگیم شاید دکتر معده چیزی گفته و مامان از ما پنهون کرده و جوش زده سکته کرده

ولی سکته میشه اینطوری که رفته رفته حالش بد شه؟

ما هم میگیم شاید دکتر معده چیزی گفته و مامان از ما پنهون کرده و جوش زده سکته کرده ولی سکته میشه این ...

نمیدونم عزیزم دکترش رو عوض کنید بعضی وقتا دردهای معده منشا عصبی دارن یک متخصص  اعصاب هم ببرین مادرتونو...واسه شفاش صلوات خوندم گلم

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
دو سه ماه پیش معده درد گرفت. اولش کم بود و بعد شدید شد.  رفت دکتر برای معدش. گفتن فتق معده دار ...

سلام انشالهه مادرتون زود حالشون خوب بشه 

عزیزم یه سوال بپرسم مادرتون بخاطر پرولاکتین تومور داشتن ؟گاهی بالارفتن پرولاکتین باعث ایجاد تومور هیپوفیز میشه