2737
2739
عنوان

فیبروم بزرگ در بارداری

198 بازدید | 14 پست

بچه ها کسی بوده با فیبرومی که در حال بزرگ شدن بارداریشو گذرونده باشه زایمان کرده باشه من بعده دوتا سقط و ناباروری و هزار مشکل باردار شدم هر کی میدونه بگه ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی که جواب دادی خدارو شکر میشنوم خوشحال میشم تمام روزام با نگرانی میگذره

استرس بدتر اذیت میکنه

خیالت راحت باشه

مرتب پیش دکتر برو و مراقبت کن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2731
من سه تا بزرگ دارم يدونه هشت سانت يدونه پنج و يدونه سه سانت و تعداد زيادي كوچيك الان هفته دهمم

انشالله که یه بارداری خوبیو بگذرونیمو مزاحمتی برامون نداشته باشن فیبروما شمام رشد میکنن؟

2738

سلام عزیزم تبریک میگم منم یه فیبروم ساب سزورال سه سانتی دارم دکتر سه تا رفتم گفتن مشکلی نیس اقدام کن اما باردار نشدم عکس رنگی گرفتم هر دو لولم بسته بود😔 یکیش باز شد یکی نه..الان 6 ماه از عکس میگذره باردار نشدم.شما فیبرومت چن سانته؟

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
سلام عزیزم تبریک میگم منم یه فیبروم ساب سزورال سه سانتی دارم دکتر سه تا رفتم گفتن مشکلی نیس اقدام کن ...

من قبل بارداری هیچ علائمی نداشتم که بفهمم فیبروم دارم بعده بارداریم فهمیدم الانم داره بزرگ میشه الان شده 6سانت یکی دیگه ام بهش اضافه شده اون 2سانت تا خدا چی بخواد

من قبل بارداری هیچ علائمی نداشتم که بفهمم فیبروم دارم بعده بارداریم فهمیدم الانم داره بزرگ میشه الان ...

ان شاالله بسلامت زایمان کنی عزیزم😘😘😘

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
2706