2737
2734

پسرم 28 ماهشه

هیچ درکی از منی ک مادرشم نداره 

بچه های خواهرشوهرمو میبینم ...کلا چسبیدن بهش ، فقط مامان مامان میکنن واقعا ناراحتم ک چرا پسرم هیچ وابستگی ب من نداره 😪

خیلی باهاش بازی میکنم 

خیلی باهم خوشحال و خوبیم

ولی مثل دو تا دوست

ینی اگ من نباشم هیچ نیازی هم بهم نداره و بیخیاله 

بچه های شما چطورن؟؟

پسرت نرماله باور کن

چسبیدن و وابستگی به مادر بده بد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

پسرم همین بود. بدون وابستگی. انقدر که اذیت میشدم مثل شما. 

ولی دخترم خیلی وابسته هست. و البته باهوش‌تر. نمیدونم ربط داره یا نه. نظر خودت چیه؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

مال من دو سال و نیمشه  هر روز صبح تا عصر مهد هست، عصر که میایم خونه کنارشم دو ساعتی بعدشم میخوابه ولی اون دو ساعت کلا  خوشحاله باهام و کلا کنارمه ، اخر هفته ها هم کلا دو روز همش با همیم دیگه چرا هم مبچسبه هم بازی میکنه هم کارتن میبینه معمولیه

بخاطر بازی ها و وقت هایی که باهاش گذروندی دلبستگی ایمن داره و این خیلی خوبه 

آیا غیر از این چیزی هست که بنظرت با بقیه فرق میکنه و دل نگران باشی؟مث ارتباط چشمی توجه جمله گفتن تکامل حرکتی یا غیره ،

کفران نعمت نکن زن ...که به مصیبت من دچار میشی

من دختر اولم همین بود ‌.یعنی بودو نبود من براش یکی بود ...همش در حسرت سفت بغل کردنش بودم که بیاد بچسبه بهم

دختر. دوم شد برعکس اولی ... با سفت ترین چسب دنیا به من چسبوندنش...یعنی به خدای احد و واحد دستشویی نمیتونم برم وقتی همسرم خونه نیست ...بغل هیچکسی به غیر از مامانم و همسرم نمیره...از یه حدی کسی بهش نزدیک بشه جیغ میزنع ..‌‌به معنای واقعی کلمه آویزونه...یعنی ببین حسرت دو ساعت بیرون رفتن و مهمونی رفتن تنهایی به دلم مونده...قدر بچه تو بدون

امید آخرین چیزیست که میمیرد
پسرم همین بود. بدون وابستگی. انقدر که اذیت میشدم مثل شما.  ولی دخترم خیلی وابسته هست. و البته ...

خیلی باهوشه ... وقتی هم منو میبینه ذوق میکنه ولی مثل بچه هایی نیس ک همش نگاهشون ب مامانشونه

2706