2733
2734

سرمایه گذاری رو چی؟ 

میشه باهاش شرکت راه انداخت؟ 

به نظرتون چه کاری باهاش انجام بدم تا سودی خوبی داشته باشم ماهانه 

بانک میگم ارزش پول میاد پایین

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 

رمز ارز میخرم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

من باشم طلا میخرم 

جمله ای که همیشه با خودم تکرار میکنم آروم باش هیچ حاله بدی موندگار نیست تو خدا رو داری / بخاطر شرایط بد روحیم در عرض یک سال ۲۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم  به امیده روزی که بتونم پولمو پس بگیرم و اضافه وزن نداشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
رمز ارز میخرم 

فعلا ک سقوووط کردیم 😄

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
توی این وضعیت اقتصادی کم ریسک ترین خرید طلا هست 

بیشتر میخوام یه چیزی باشه که باهاش کار کنم 

ینی به کسب و کاری باهاش راه بندازم اما نمیدونم چی

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 

داشتم پارسال باهاش چندتا ماشین نوشتم دوبرابر نشد ولی یه ۴۰۰تومنی سود داد

یه تومن نبود ۷۰۰تومن بود

البته خودم حالیم نمیشه برا فروشو اینکارا

بابابزرگم و داییام نمایشگاه ماشین دارن کمک کردن

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
یه چیزی مثل کار کردن باشه که ماهانه ازش پول به دست بیارم  

بزار بانک فک کنم ۱۲. تومن شایدم بیشتر نمیدونم سودشه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2706