2733
2739
عنوان

🌷🍁ببخشید🍁🍂🌾

236 بازدید | 19 پست

سلام 

از کسانی که این تاپیک رو میخونن، میخوام که آگه امکان داره یک نفر که تو زندگیشان بهشون بد کرده رو ببخشن،

کامل ببخشن نه اینکه به خدا بسپارنش

خدا بخشنده هست و بندگان بخشید رو دوست داره🙏🍁

و مطمئن باشید حتما جایی بخشیده خواهید شد🍃🌱

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌

اول تقاصش رو پس بده،یا عذاب وجدان بگیره طرف، بعد 

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد از نقاط✋ اون دیگه بخشش نیست

نمیشه هر کی اومد جلو ،هر کاری خواست بکنه،بعد من ببخشم، زیادی هم ببخشیم ،طرف پررو میشه

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓
2738

شب قدر امسال چهار نفر رو بخشیدم

اما یکی رو نمیبخشم.

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
میدونی  بخشش وقتی ارزش پیدا میکنه که گناه طرف نابخشودنی باشه🍁🌾

عزیز,اینو از یه منبع بسیار معتبر شنیدم، یه دوستان سرطان داشتند،بعد دوست دیگه خودش را می‌گرفت و فکر میکرد نباید به این نزدیک شه،دل اون شخصه سرطانی خیلی شکست، و بعد از مرگ شخص سرطانی ،گفته شد که اون شخص  سرطانی دوستش را حلال  کرده و بخشیده ولی خداوند هنوز او ن دوست مغرور رو نبخشیده  و هنوز عذاب وجدان داره شدید

میدونی  بخشش وقتی ارزش پیدا میکنه که گناه طرف نابخشودنی باشه🍁🌾

بله درسته

اما این یکی رو نمیبخشم نه من نه همسرم نه بچه هام

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
عزیز,اینو از یه منبع بسیار معتبر شنیدم، یه دوستان سرطان داشتند،بعد دوست دیگه خودش را می‌گرفت و فکر م ...

قبول کردم

ولی میدونم خدا هم بالاخره شاید دیر، ولی میبخشه

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌

سلام. برای منم پیش اومده.
بخشیدم و هدیه ارزشمندی از خدا دریافت کردم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.