2733
2739
عنوان

روز مادر و پدر خرید کادو

168 بازدید | 17 پست

من هرسال ک روز مادر یا پدر  میشه برای مادرشوهر یا پدر شوهرم با شوهرم میریم خرید میکنیم ولی اونا هیچی به هیچی من واقعا برام زور داره با اینکه شوهرم خیلی براشون زخمت می‌کشه اونا خیلی بیشعور تشریف دارن حتی عید هم میشه به روی خودشون نمیارن واقعا امسال برام زور داره برای اینا بریم خرید کنم یا پول بدم درحالی ک مادر پدر خودم چ تولد خودم شوهرم و مناسبت هامون همیشه همه چی خریدن بنظرتون چکار کنم چ ترفندی به کار ببرم 

همینو ب شوهرت بگو

درضمن مگه بزور ازت کادو میخوان!؟؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماهم همیشه می خریم هیچ وقتم فکرنکردم یه پیرمردوپیرزن  بخوان براماکادوبدن اونادرحدخودشون خوراکی میوه ای چیزی که دارن می دن اونم هروقت داشتن نه تومناسبت خاصی

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

عیبی نداره ارزش دلخوری نداره والا واسه منم همینن اما هرسال میخرم بلاخره از پسرشون توقع دارن یک عمر زحمت کشیدن از جونشون مایه گذاشتن خودتو بزار جای والدین همسرت!

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2738
ماهم همیشه می خریم هیچ وقتم فکرنکردم یه پیرمردوپیرزن  بخوان براماکادوبدن اونادرحدخودشون خوراکی ...

نه من واقعا توقع دارم چون هرچی نباشه اونا هم بچه دارن ی چیز کوچیک ارزش نداره همیشه ک نباید ی طرفه باشه 

نه من واقعا توقع دارم چون هرچی نباشه اونا هم بچه دارن ی چیز کوچیک ارزش نداره همیشه ک نباید ی طرفه با ...

به هرحال اوناتواین سن عوض نمیشن اماحرص وجوش الکی اعصابت روضعیف می کنه

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

فکر نکنم برای سالی یک بار کادوی روز پدر و مادر رضایت شما لازم باشه 

همینکه پدرو مادرشن کافیه

چقدر دنبال جبران هستید

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

برا پدرشوهر مادرشوهرم هدیه میخرم چون شوهرم خوشحال میشه و خوشحالیش تو حال خوب زندگیمون موثره دیگ ب باقیش کار ندارم ک اونا جبران میکنن یا نه

برا مامانم اینام میخرم چون ب دعای خیرشون اعتقاد دارم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706