2737
2734
عنوان

خیلی عن هیکلم+عکس هیکلم

| مشاهده متن کامل بحث + 3218 بازدید | 154 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بابا،پهنم،سینه هامم خیلی بزرگو ضایس،فقط خوبیم اینه قدم بلنده چاقیم به چشم نمیاد

ملت با قرص و شیاف و ورزش و پروتز سگدو میزنن سینه هاشون گنده شه 

بخدااا 

خیلیم سسکی و خوبه 

کافیه نگاهتو عوض کنی

2731
خاک تو سرش واقعا،غرورمو له کرد

عزیزم منم بچه‌م ۳ ماهشه. هر چی جلوتر میره بهتر میشی. من بچه دوممه. سر بچه اولم مثل تو بودم. ولی الان میدونم دو باره میتونم مثل قبل بشم. هیکلت یکم شل میشه ولی با ورزش درست میشه

۸۵کیلوام،واقعا ناراحتم،تازه با گن ساعت شنی اینم

دقیقا منم دوماهه زایمان کردم رفتم شلوار لی بخرم گفت سایزت ندارم تازه من۷۴ کیلویم 

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
2738
۸۵کیلوام،واقعا ناراحتم،تازه با گن ساعت شنی اینم

منم دوتا زایمان کردم ۶۰ کیلو ام 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
اره ولی هیچوقت انقدر هیکلم درشت نشده بود،قبل بارداری همیشه۷۰بود وزنم

شیردهی لاغر می‌کنه ، ورزش هم بکن تو میتونی

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2706