2733
2739

خانوما لطفا اگه جای خوب میشناسید بهم معرفی کنید واسه غربالگری توتهران. نسل امید شنیدم خوبه اما میخوام مطمن شم .آزمایشگاه نیلوهم که سونو انجام نمیده فقط آزمایشه

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرکز سونوی نیلو و آزمایشگاه نیلو..من همه غربالم و اینجا رفتم 

سونو نیلو من زنگ زدم هیچ ربطی به آزمایشگاه نیلو نداش . اسمشم فرق داش فقط گفت قبلا اینجا بوده آزمایشگاه الان جای دیگن. 

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
2731
سونو نیلو من زنگ زدم هیچ ربطی به آزمایشگاه نیلو نداش . اسمشم فرق داش فقط گفت قبلا اینجا بوده آزمایشگ ...

سونوی نیلو یه مرکز جداست تو توانیر بالاتر از بیمارستان دی ربطی به آزمایشگاهش نداره ولی دکترش فوق العاده ست

سونوی نیلو یه مرکز جداست تو توانیر بالاتر از بیمارستان دی ربطی به آزمایشگاهش نداره ولی دکترش فوق الع ...

مرسی عزیزم 🥰