2733
2739
عنوان

شوهرم...

774 بازدید | 53 پست

سلام بچه هادیروزدیدم شوهرم خیلی گرفتس بهش گفتم یه کم کمترفکروخیال کن تا به زندگی برگردی بعدش بهم گفت میخوای اول ازتوشروع کنم؟به توفکرنکنم؟گفت ازوقتی که ازدواج کردم اگه قبلش ۱۰۰مشکل داشتم الان دوبرابرشده خیلی دلم شکست😔

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏

وا چرا

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

واقعا حرف بدی زده 

حتما دلش از جایی پره سر تو خالی کرده

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

اعصابش خراب بود یه چی گف...گرونی هم فشار اورده دلگیر نباش....دیک زن شوهرین این مسایل جزیی بخای توجه کنی ک چیزی ازت نمیمونه نشنیده بگیر رد شو

خوشبختی یعنی داشتن همسر سید و دختر سادات😍💚💚

دیشب انگار شوهرا خل شده بودن

نامزد منم کلی چیز بارم کرد بعدم خودش گریه کرد چرا اشکمو دراورده

من زبونی گفتم بخشیدم

ولی دلم پره ازش

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2706