2733
2739

به تعبیر خواب اعتقاد دارین؟ تعبیر خوابش چیه؟

بعد الان بین منو نامزدم یه بحثی پیش اومده

قراره یه مدت تنها باشیم و فکر کنیم...

ولی خانواده ها نمبدونن که بحث پیش اومده بینمون

اگه رفتی بالا کوه خیلی خوبه کلا تو خواب از بلندی بالا رفتن خیلی خوبه ولی نباید بیفتی 

اها ممنون عزیزم

زنگ زد به مامانم

گفت خواب دیدم تو یجایی بودیم ، بعد فاطی خسته شد (یعنی من) کولش کردم 

ولی گفت منو بذار پایین ، بعدش خودشو یه دختر دیگه رفتن بالای کوه😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
این تجربه من از طلسم اینجا

خیلی تجربه اتون تاثیر گذار بود

پدربزرگتون الان بهتر شدن و ایا طلسم نابود شده؟

یکی برای نامزدم دعا گرفته و دقیقا ۴۰ روزه از خونه فراری شده و هیچ جوره دلش صاف نشده با اطرافیانش

ماهم دعت گرفتیم و با اسپند دود کردیم 

ولی تاثیری نداشته

نمیدونم باید چه کنیم ، حرز‌امام جواد از کجا بخرم؟

خیلی تجربه اتون تاثیر گذار بود پدربزرگتون الان بهتر شدن و ایا طلسم نابود شده؟ یکی برای نامزدم دعا ...

سلام. آره شکر خدا ولی خب اذیتش هم کردن دیگه. تجربه مشابه شما ولی یه جور دیگشو پدربزرگم داشت، یعنی اینطوری شد که زمان عقد طولانی شد. خانواده همسرش مشکوک میشه و کت ای که همیشه پوشیده رو میگرده میبینه تو یه تیکه پارچه داخل کت یا استریش هست که ناخن و یه دعا هم باهمن. عین همینو من توی همین سایت خونده بودم ولی دختره بعد از طلاقش متوجه شد که توی لباسش بود.

بهتره طلسم باطل بشه، چطور؟ نمیدوونم.درواقع اون دعا هست که عفریته رو میاره سمت طرف. حرز رو از سایت اسم اعظم گرفتیم. عکسش توی صفحه آخر اون کاربر که خواب جن میدید، گذاشتم اونجا. یه نماز داره که باید خونده بشه. و مثلا با این سیاست که 2 تا گرفته بشه، بگین برای محافظت از شماها و چشم شور زیاده و این چیزا دیگه. نمازشم خیلی مهمه. 

گفتم سایت اسم اعظم. 

از اونجا میشه سفارش داد که حرز روی پوست آهو نوشته میشه و توصیحاتش توی سایت‌ش هست. 

فقط یه توصیه، هیچوقت سمت دعا و جن گیر و اینا نرین. چشم سوم هست ولی در این ارتباطات که یه چیز دو طرفه است، شما میتونید از  ذهنتون در مقابل اون کسی که میگه من گذشتت رو میگم و اینا محافظت کنی. موفق باشین و خوشبخت شین. خدا شر شیطان رو به خودش برگردونه.