2737
2734
عنوان

به نظرتون بعد از مرگ چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7410 بازدید | 465 پست
خیر اینطور نیست !! بعد از اراده خداوند به خلق انسان و پیمانی که ما ارواح الهی با خدا بستیم به زمین ف ...

من خودم به یاد دارم به خواست خودم اومدم اما خب میدونم این رو بگم شما باور نمیکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم با این که خیلی معتقد هستم ولی گناه کارم و روسیاه انشاالله خدا ببخشتم امتحان سختیه تو اوج جو ...

ایشالله همه چیز درست میشه این نیز بگذرد

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
تهش واقعا چیه اصن اززز کجا معلوم این اتفاق بیفته؟

یه کتاب هست که تا الان صد ها معجزه ازش دیده شده 

..... اگه بخواید چند تا از معجزاتشم میگم، 

بعدم این منطقی تره که...... 

الان فرض کن کسی شما رو (دور از جون) به قتل برسونه، 

اگه به تناسخ باشه، اون فرد قاتل تو زندگی بعدش به قتل میرسه و این میشه تاوانش، (در حالی که هیچی از ظلمی که کرده یادش نیس و اصلا خبر نداره دلیلش چیه) 

شما هم که مورد ظلم قرار گرفتید و دستتون به هیچی بند نیس

ولی اگه مسلمون باشید اون کسی که قتل کرده اون دنیا یا بخشی اگه گناه های شمارو برمی‌داره به دوشش یا از نیکی هاش بهتون میده

که این نفع داره براتون 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2731
دلیل علمیش هست میتونی بخونی عزیزم البته من قبل از دلیل علمیش دلیل قرآنیش رو پذیرفتم و بعدا دل ...

سلام عزیزم امکانش هست منبع این دلیل علمی که فرمودید رو بگید؟من دلیل قرآنی رو شدیدا قبول دارم فقط برام جالب شد دلیل علمیش رو هم بدونم🌹

اگا یه چیزی هست که درموردش مطمئنم و بدون شک میگم درسته به دنیا اومدنمون به خواست خود خودمون بوده

شاید 🙂... قطعا قبل این دنیا دنیایی داشتیم و شاید همه زندگی مون رو دیده باشیم 

و انتخاب کرده باشیم 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
منبع خاصی خوندی عزیزم؟ مشه اگه کتابی خوندی یا اطلاات خاصی داری بگی ؟

کتاب خاصی که نه.  یه چندتا مطلب علمی خوندم. که انسان درحالت کما و بیهوشی هیچ چیزی از اون دنیا نمی‌بینه. یعنی اگه ببینه توهم خودشه فقط. اجازه نداره چیزی از اون دنیا ببینه. پس میگفت این پس از زندگی ها کلا هرکس میاد تعریف می‌کنه توهم ذهن خودش بوده. مغز تو حالت بیهوشی به شدت خلاق میشه و داستان هایی می‌سازه. تونل سفید اثرات داروی بیهوشی و تقریبا تو عملای سنگین همه میبینن.  پس امکان نداره کسی از اون دنیا چیزی دیده باشه. یکی دیگه هم درمورد تناسخ خوندم که اونم عقلانی نیست.  خوب یعنی چی ما در قالب یه شکل دیگه ظاهر میشیم و چیزی یادمون نیست. اصلا جور در نمیاد با عقل. با همون نابودی فرقی نمیکنه.  اما خوب بازم ممکنه باشه. هیچی معلوم نیست چون کسی از اون ور برنگشته. به عبارتی هرکس هرچیزی که خودش بخواد رو می‌تونه قبول داشته باشه. یکی به قرآن اعتقاد قلبی داره و سخن قران براش سنده.  یکی دیگه تناسخ. اصلا یکی هست معتقده که نابود میشیم.

عزیز یوتویوب فیلمای خوبی داره❤️

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2738
من خودم به یاد دارم به خواست خودم اومدم اما خب میدونم این رو بگم شما باور نمیکنید

وَإِمَّا يَنزَغَنَّكَ مِنَ الشَّيْطَانِ نَزْغٌ فَاسْتَعِذْ بِاللّهِ إِنَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ (200)  و اگر از طرف شيطان (و شيطان صفتان) كمترين وسوسه و تحريك و سوءنيّتى به تو رسيد، پس به خداوند پناه آور، كه قطعاً او شنوا و داناست.

من خیلی ب این موضوع علاقه دارم و خیلی پرس و جو میکنم. قبلا تو ی کانال چن تا ویس گوش دادم ک میگفت اگ ...

منم وقتی کتاب انسان های بسیار و استادان بسیار رو خوندم

بلافاصله خواب دیدم سرباز مسیحی جنگ های صلیبی ام که با مسلمونا دارم میجنگم! 

ولی بعدش که دنبال دلیلش رفتم و قران رو خوندم متوجه شدم که القائاتی بیش نبود!

انسان شهود داره ،من خودم یه حس ششمی قوی ام! 

2706