2737
2739
عنوان

تصادف کردم فرار کردم+همین الان

| مشاهده متن کامل بحث + 4870 بازدید | 201 پست
کجای قرآن گفته سگ نجسه؟

همهههه جاش 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
اگه فردا نیای خونمون ناهار سگهام از غصه دق میکنن 😐😐😐😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خااعک

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با احترام  من کلام خدا رو قبول دارم دوست عزیز..

اهان پس شما ائمه و معصومین و قبول نداری؟!؟!؟

خدا گفته هرکس منو قبول داره اونارم قبول داشته باشه شما از اون ادمایی هستی ک خودت از خودت دین ساختی دوست عیزیز🙄😏

💜army💜
2728
با این افکار شما طبیعت بیشتر زمینو داغون میکنه خدا جون داده و بالاتر از خدا هم هیچکس نیست و روزی اون ...

برو بابا بله که دست ماها نیست فقط بعضی از این جلبک مغزا هییی غذا میدن انگار مثلا خیلییی خوبن همین سگا هممونو داغون کردن 

خو همین دیگه طبیعتش همین وحشی گریه و شهرم پر شده از سگ مردمم بعضیاشون توهمین بهشون غذا و همه چی میدن ...

عزیزم ما ها نابود کردیم اکوسیستم رو 

در واقع این ما آدما بودیم که تجاوز کردیم به محل زندگی اونا 

اونا تجاوز نکردن به قلمروی ما 

این ماییم که روز به روز داریم بیشتر تجاوز می‌کنیم به قلمروی حیوونا ، به دریا ها ، جنگلا و ... با رشد شهرنشینی و ... 

کامنت هاتون خیلی سطحیه 

2738
خو همین دیگه طبیعتش همین وحشی گریه و شهرم پر شده از سگ مردمم بعضیاشون توهمین بهشون غذا و همه چی میدن ...

کیست ک هیچی شپش زیاد شده از حیونای خونگی الان مدارس پیام شپشی میدن.واقعن من تاحالا ندیده بودم شپش الان فراوون شده

برو بابا بله که دست ماها نیست فقط بعضی از این جلبک مغزا هییی غذا میدن انگار مثلا خیلییی خوبن همین سگ ...

شما بجز‌ توهین هیچی بلد نیستی 

حرف کم‌میاری توهین میکنی،چون اصلا حرف منطقی نمیزنی و منطق هم قبول نداری 

همین شماهایی که بااین لحن و رفتار مبلغ دین شدین باعث کلی کج فهمی و سست عنصری میشین

خیلی باید روخودت کارکنی

2706