2733
2734
عنوان

چه کاری تونوجوونیتون کردید که الان از فکرکردن بهش خجالت می‌کشید

| مشاهده متن کامل بحث + 9600 بازدید | 346 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم واقعا فازم چی بود . تو راهنمایی میگفتم ۳قلو هستم یه نقشایی بازی میکردم که خودمم باورم شده بو ...

😐😐 

راهنمایی بودی خدایی؟

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
خب پس خدا دوست داره عزیییییزمممممم بخدا دختر برای منم دعاکن من یکسال ونیم عروسی کردم از فردای عروسیم ...

ایشاالانگاهش به توهم هست مشکلاتت حل میشه والامنم بی مشکل نیستم بخدامنم ازوقتی خودم شناختم ازدواج مردم ب نحوی چکیدم.همه میگن خوشبحالش خیلی خوشبختن.ولی ازدلم خبرندارن ک

2728
ایشاالا این دفه بشی ناجی دوبارم

ایشالا عزیزدلم

الان حرفاییی که استارتر بهت زده بودو خوندم

چقد قشنگ و درست گفته بود

همین که به خدا و آخرت ایمان داری و‌نگرانی واسه اون دنیات و رضایت خدا خودش دنیا دنیا ارزش داره

شاید باورت نشه ولی من ادمایی رو دیدم که اصلا نمیدونن خدا چیه چه برسه به اخرت که بخواد براشون مهم هم باشه حتی توی همین نی نی سایت

ولی شمایی که قبول داری خدارو و پشیمونی از کارات و ترک کردی همشونو

یه بار با رعایت تمام اصول توبه کن و رابطتو به خدا نزدیک تر کن

من مطمئنم هم خدا میبخشت و اخرتتو درست کردی و هم ارامشی خودتو زندگیتو میگیره که دگ هیچ کدوم از افکار منفی الان نمیان سمتت

دلیل این که تو انقد از گذشتت ناراحتی این نیست که تو خیلی کارای وحشتناک و غیرقابل بخششش و عجیبی  کرده باشی چون‌من هزاااران ادم دیدم ازین بدترم کردن و عین خیالشون نیس

دلیلش اینه که خیلی عاقل و خداشناسی و توقع تو ازت خودت بیشتر بوده 

ما همیشه فریزر خونمون پر بود .سه شب خونه عمم دعوت بودیم ماکارونی داشت بعد پسرعموو که ماکارونیشو خورد ...

چن سالت بود😂

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
2738
خب چراولی بچمم بزرگ شده دیگه خانوادمم هستن کمک میکنن نگهش میدارن.زیادتودست پام نیس.سختیش ۲ تا۳ساله د ...

عزیزم🤩مررسی واقعا دلمو قرص کردی با حرفات

مامانمم بهم همینا رو میگفت اما تا یکی ک شرایطش مثل خودم باشه اینو  نمیگفت خیلی باورم نمیشد

پس لطفا برای منم دعا کن همه چیز همونجور ک خودم میخوام پیش بره🙏💛

2706