2733
2734
مرسی گلم ک قضاپت نکردی حتمن برام دعا کن، مهرش از دلم بره بیروه،واقعا دارم زجر میکشم، 

عزیزم درخواست میدم ولی الان کاردارم،نمیتونم صحبت کنم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرعمویادایی یاخالس؟چجوری حرف زدی همسرت نفهمید؟😔

پسرخاله ی مامانمه

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2742
دقیقا درکت میکنم یکی که مجرده و داره تلاش می‌کنه تا بهتر بشه شرایطش برا ازدواج در کنارش دعا و نذر می ...

برام دعا کن فاطمه زهرا یه نگاهی بهم بندازه راه زندگیمو پیدا کنم عزیزم 😣

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
پسرعمویادایی یاخالس؟چجوری حرف زدی همسرت نفهمید؟😔

سیم کارت شوهرم دستمه میخواس بااون حرف بزنه ک اتفاقی بامن حرف زد

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2738
چت کردین؟شوهرت نفهمید؟

حرف زدیم،ن نفهمید

دوران دانشجویی عاشق یکی از همکلاسی هام شدم. خیلی حالم بد بود چون عشق یکطرفه بود و ما اصلا مناسب هم نبودیم. یکبار نیمه شب بیدار شدم نماز شب خوندم و بعدش از ته دلم دعا کردم که عشقش از دلم بره بیرون. باورت نمیشه دقیقا فردا یا پس فرداش یه اتفاقی افتاد که کلا از دلم رفت بیرون برای همیشه. خیلی عجیب بود یک عشق چندساله در عرض چند دقیقه نابود شد

بخدا حاضر بودم خیانت میکرد ولی انقد بداخلاق و بددهن نبود

نگو تورو خدا خیانت بکنه له میشی نمیگم بددهنی بد اخلاقی خوبه ولی درنهایت میدونی نفر اول زندگیشی ولی خیانت بشه درحقت همیشه فک میکنی تو کمبود داشتی در صورتی که اینطور نیست در حقیقت ولی حسی که به یه زن میده همینه 

به دل خسته بگویید خدایی هست....
خدایا 😅😅

خدا سرش شلوغه 😁

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706