2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه آدم دوبار عاشق میشه؟

من اولین باره عاشق شدم،تا حالت طعم عشقو اینجوری نچشیده بودم،پاک پاک بودم نمیدونم چرا خدا باهام اینجوری کرد،نه نمازم قطع میشه نه روزم ولی واقعا یچیزایی دست خود ادم نیست،ادم نباید به هیشکی بخنده سرش میاد من خیلی خندیدم سرم اومد

کاش خدا فقط یه خوبشو بهم بده قول میدم همون یه دونه کافی باشه و خوشی زیر دلم نزنه لطفاً برای امضام صلوات بفرستین خیلی دلم شکسته

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
2731

من اینقدرشوهری بودم و وابستش

هرکاری قبل مناهلی کردم تموم شده بود رفت

توازدواجم فقط شوهرم

ازخدا بب خبر طلاقم داد

خب زن همراه وگرم خب براش حیفه دیگه وگرنه طلاق نمیداد

توپیری بجس نمیشد بچه ش نمیشد

زن نمیخواست آیا

خدا ازش نگذره

لطفا مودب باشید

من اولین باره عاشق شدم،تا حالت طعم عشقو اینجوری نچشیده بودم،پاک پاک بودم نمیدونم چرا خدا باهام اینجو ...

من قضاوتت نمیکنم ولی لطفاً لطفاً قدر چیزی رو که خدا بهت داده بدون و دو دستی بچسبش خدا بهت کمک کنه نقد رو ول نکن به نصیه فکر نکن برات دعا میکنم

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
من قضاوتت نمیکنم ولی لطفاً لطفاً قدر چیزی رو که خدا بهت داده بدون و دو دستی بچسبش خدا بهت کمک کنه نق ...

مرسی گلم ک قضاپت نکردی حتمن برام دعا کن، مهرش از دلم بره بیروه،واقعا دارم زجر میکشم، 

مرسی گلم ک قضاپت نکردی حتمن برام دعا کن، مهرش از دلم بره بیروه،واقعا دارم زجر میکشم، 

به فاطمه زهرا متوسل شو به زندگی که خدا بهت داده فکر کن به نیمه پر فکر کن خدا بهت کمک می‌کنه 🥺

💩💩💩تو خودشو مهرش، رفت بیرون🤪😁😁😁 دنیا دو روزه بابا خوش باش عشق کیلویی چند

من قضاوتت نمیکنم ولی لطفاً لطفاً قدر چیزی رو که خدا بهت داده بدون و دو دستی بچسبش خدا بهت کمک کنه نق ...

دقیقا درکت میکنم یکی که مجرده و داره تلاش می‌کنه تا بهتر بشه شرایطش برا ازدواج در کنارش دعا و نذر می‌کنه . از نظر اخلاقی و مادی خودش رو داره روز به روز بهتر می‌کنه ولی دریغ از یک هواخواه دریغ از یک خواستگار بعد متاهل ها قدر نمی دونن . 

جالبه بعضی هاتون اذعان میکنن شوهرمون خوبه ، مهربونه و... خب اگه خوبه چرا راه کج میرید ؟؟؟ 

مجازی که اصلا نمیشه روش حساب کرد 

بعدم مردی که می‌دونه تو متاهلی نباید ابراز عاشقی کنه باس سرش بندازه پایین نه اینکه با حرف هاش هواییت کنه . این مردها یه نمه مریض هستن نه دلباخته

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
عزیزم رابطه مجازی بود هیچچچی ازش ندارم ولی یاد و خاطره هاش حرفاش صداش مدام توی گوشمه

چون محبتی که ازشوهرت دریافت نکردی ازون دریافت کردی شاید آدم خوبیم نبوده ولی. 

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706