2737
2739

سلام. دوستان لطفا دکتری رو بهم معرفی کنید که هم خوب باشه و هم هر دو عمل ابدو و سزارین و همزمان انجام بده و بگید هزینش چقدر میشه تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دکتر الهه ثناگو و ندا سالاریه من دیدم تو پیجشون که انجام میدن ولی شناختی از هیچکدوم ندارم،خودتون تحقیق کنید

تلخی روزگار اینه که خیلی چیزها رو میشه خواست ولی نمیشه داشت
2738
اهان فکرکردم چربی برداشته میشه، من شلی پوست ندارم البته بعد بارداری اول نداشتم این سری دیگه نمیدونم ...

پوست اضافه با چربی زیرش برداشته میشه ،البته همونطور که گفتم تو پیج ها دیدم از نزدیک خیر

دکتر ندا سالاریه...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
پوست اضافه با چربی زیرش برداشته میشه ،البته همونطور که گفتم تو پیج ها دیدم از نزدیک خیر

من چربی زیر شکم ندارم، پهلو دارم، بارداری اولمم بااینکه پسر بود شکمم گرد بود همه میگفتن دختر داری، بنظرم چون پهلو دارم بچه میره تو پهلو بیشتر، پهلو ترک خورد شکمم نه، حالا این سری مشخص نیس چی بسرم بیاد😑

من چربی زیر شکم ندارم، پهلو دارم، بارداری اولمم بااینکه پسر بود شکمم گرد بود همه میگفتن دختر داری، ب ...

ان شاا... که بهترینها براتون اتفاق بیفته 🙏

رفتین پیشش

نه عزیزم ولی اطرافیانم که دنبالش میکنن تو اینستا خیلی تعریفشو میکنن..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706