2737
2734

من خیییلی میترسم از درد و سوختگی اخه قبلا برام اتفاق افتاده سوختم. شما چند جلسه ای جواب گرفتید دردش چقدر بود ساق پا و ران؟؟ از موم انداختن بیشتره؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین من زیربغل اینامو با یه دستگاه رفتم که ژل نمیزد اسمشو دقیق نمیدونم اون درد داشت، اما مدتی ساعد ساق رو با دایود میرم هیچ دردی حس نمیکنم، نمیدونم دایود درد نداره یا مشکل از منه یا اثر نداره 🤣

ببین من زیربغل اینامو با یه دستگاه رفتم که ژل نمیزد اسمشو دقیق نمیدونم اون درد داشت، اما مدتی ساعد س ...

میگن دستگاه رولی که ژل نمیزنه دردش کمتره ولی من واقعا خیلی میترسم تپش قلب میگیرم حتی بهش فکر میکنم

میگن دستگاه رولی که ژل نمیزنه دردش کمتره ولی من واقعا خیلی میترسم تپش قلب میگیرم حتی بهش فکر میکنم

سلام تو یکی از تاپیکاتون در مورد نماز امام صادق نوشتین میشه اونجا که باید دستارو به گردن میندازیم توضیح بدین من متوجه نشدم دقیق

اللهم عجل لولیک الفرج ...الهی و ربی من لی غیرک... خدا جونم منو به آرزوهای دلم برسون لطفاً... با دستهای خودت راه زندگی مو هموار کن... باز میشه این در صبح میشه این شب به امید خدا... برای دلم و بی‌قراری هایش والعصر می‌خوانم و تکرار میکنم تواصعوا بالصبر و تواصعوا بالصبر و تواصعوا بالصبر
2738